Cztery żywioły w wersji sport luxury

Wytrzymałość i elegancja – Timex prezentuje kolekcję zegarków Originals Tonal

timex nowa koleckja2a
Cztery żywioły w wersji sport luxury

Modele zaprojektowano w stylu sport luxury – elegancki minimalizm koperty przeplata się ze sportowym wykończeniem paska. Zegarki dostępne są w pięciu kolorach: zielonym, szarym, niebieskim, bordowym i białym – to odwołanie do palety barw ziemi, wody, ognia i powietrza.

Cztery żywioły, pięć możliwości

Khaki i szarość kojarzy się z roślinnością ziemi. Biały – z powietrzem nasyconym poranną mgłą. Błękit pruski przywodzi na myśl otwarte morze, wolność, niezależność. Czerwień uosabia zaś ciepło płomieni lub letnie zachody słońca.

Wytrzymałość w stylu sport

Każdy z zegarków kolekcji Originals Tonal wyposażony jest w nylonowy pasek z cordury – materiału odpornego na przetarcia. Dzięki właściwościom wodoodpornym tworzywo to często wykorzystuje się do produkcji sprzętu wojskowego, turystycznego i sportowego takiego jak plecaki czy obuwie. Każdy pasek można też łatwo wymienić (w zależności od pory dnia czy nastroju), dzięki specjalnym zaczepom typu slip-through.

timex nowa koleckja
Cztery żywioły w wersji sport luxury

Minimalizm w stylu Luxury

W kolekcji dostępne są zegarki wyposażone w okrągłe koperty w kolorach złota i srebra. Projektant zadbał o eleganckie, minimalistyczne wykończenie zdobiąc tarczę jedynie indeksami godzin. Zegarki są wodoszczelne w klasie 30WR, posiadają też podświetlenie tarczy INDIGLO®.

Ceny zegarków (od lewej): TW2P88700 – 299PLN, TW2P88600, TW2P88500, TW2P78200 i TW2P88800 – 329PLN.