Polski sklep medyczny z szerokim asortymentem

Wysokiej jakości sprzęt medyczny jest bazą diagnostyczną, ale też wspomagającą przeprowadzenie terapii leczniczych.

Polski sklep medyczny z szerokim asortymentem
Polski sklep medyczny z szerokim asortymentem

Dlatego też tak ważne jest, aby zakupione sprzęty medyczne pochodziły ze sprawdzonego źródła. Kolejnym ważnym czynnikiem jest posiadanie odpowiednich certyfikatów, które równocześnie są gwarancją niezawodności i długiej żywotności. Daje to też ogromne poczucie bezpieczeństwa, zarówno dla medyka, jak i pacjenta. Zgodność z dyrektywą UE również ma ogromne znaczenie, gdyż oznacza to, że dany sprzęt został dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Czynników oceniających jakość zakupionego sprzętu jest naprawdę wiele, lecz w całym tym rozgardiaszu warto zwrócić uwagę na sprawdzony i dobry sprzęt medyczny sprawdzonych marek w sklepie 24medyczny.pl.

Dobrej jakości sprzęt medyczny w korzystniej cenie

Sklep 24medyczny.pl oferuje dobrej jakości asortyment. Mnogość kategorii świadczy o bardzo szerokiej rozpiętości oferty bazującej na różnym przeznaczeniu. Wśród nich potencjalny klient znajdzie pulsoksymetry, inhalatory, ciśnieniomierze, które są podstawową formą diagnostyczną, odbywającą się zarówno w placówkach służby zdrowia, jak i w domu chorego. Są to sprzęty certyfikowane, które posiadają pozytywną opinię w środowisku medycznym. Oczywiście wyposażenie sklepu jest na tyle obszerne, że trudno wymienić tutaj każdą kategorię. Natomiast należy zwrócić uwagę, że znajdują się tutaj również specjalistyczne produkty medyczne, które realnie wpływają na szybki powrót pacjenta do zdrowia.

Ogromna baza klientów sklepu świadczy o usługach na bardzo wysokim poziomie. Ceny produktów są bardzo atrakcyjne, więc każda osoba szukająca ciekawej oferty na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego powinna zapoznać się z asortymentem sklepu 24medyczny.pl. Pracownicy sklepu dokładają wszelkich starań, aby sprzęt znalazł się jak najszybciej u petenta. Głównym założeniem firmy jest ekspresowa wysyłka. Oczywiście sama procedura pakowania i transportu jest obarczona dokładną kontrolą, aby zakupiona aparatura nie uległa uszkodzeniu. Ogromnym atutem jest fakt, że sklep 24medyczny.pl jest polskim sklepem, więc wzbudza tym ogromne zaufanie wśród rodzimych klientów. Zwłaszcza w przypadku zakupu większej ilości sprzętu generuje duże oszczędności. Należy również podkreślić, że sprzęt medyczny objęty jest gwarancją.

Kolejnym atutem jest fakt, że sklep 24medyczny.pl nieustannie śledzi rynek produktów medycznych. W związku z czym asortyment jest wciąż aktualizowany i wzbogacony o najnowsze rozwiązania.

Wysokiej jakości aparatura do tlenoterapii

Tlenoterapia jest bardzo ważnym elementem leczniczym, który bardzo często wykorzystuje się u osób z chorobami płuc. Nie unika wątpliwości, że ostatnimi czasy koncentratory tlenu jest to najbardziej poszukiwana kategoria sprzętów medycznych. Sklep 24medyczny.pl posiada w swojej ofercie wysokiej jakości koncentratory tlenu w kategorii https://24medyczny.pl/kategoria-produktu/inhalacje-i-tlenoterapia/koncentratory-tlenu/. Jednym z nich jest aparat tlenowy OLV-5 Oterapia – https://24medyczny.pl/produkt/aparat-tlenowy-koncentrator-tlenu-olv-5-oterapia/, który z powodzeniem można wykorzystać w profesjonalnych placówkach medycznych, ale też w zaciszu domowym. To, co wyróżnia ten model, to niezawodność, która wynika z badań rynkowych wśród koncentratorów tlenu dostępnych na rynku. Wysoka wydajność aparatury przyczynia się do podaży aż 5 litrów tlenu na minutę, co jest bardzo dobrym wynikiem. Zawartość tlenu nie spada poniżej 90%, co świadczy o wysokiej klasie tego modelu. Nowoczesny design połączony z czytelnym wyświetlaczem LCD, który wyraźnie ukazuje wszystkie parametry. Dodatkowo wyposażony jest we wskaźnik spadku tlenu oraz napięcia sieciowego. Ten koncentrator pracuje niezawodnie przez kilkadziesiąt tysięcy godzin. Poza tym jego obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna – polega na podłączeniu koncentratora do sieci i ustalenia przepływy tlenu. Model ten wyposażony jest w dodatkowe rączki oraz kółka, co w stopniu znacznym ułatwia przemieszanie sprzętu. Sam koncentrator jest bardzo lekki, więc nie wymaga od użytkownika dużego nakładu siły podczas zmiany położenia aparatu.

Aparat tlenowy wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy, które służą do przeprowadzenia terapii tlenowej. Objęty jest również 24-miesięczną gwarancją, a w razie zużycia sklep wyposażony jest w części zamienne. Wszelkie parametry, które ów aparat tlenowy utrzymuje na wysokim poziomie świadczą o sprzęcie klasy premium. Do zakupu dołączony jest pulsoksymetr, który pokazuje poziom nasycenia krwi tlenem – ten duet zwiększa poziom kontroli nad stanem zdrowia chorego. Użytkownicy aparatu podkreślają, że jego praca jest bardzo cicha.

Mimo ciężkiego czasu, w dobie pandemii sklep 24medyczny.pl nie zawodzi i realizuje zamówienie w ciągu 24h.

Artykuł partnera