11. edycja Warsaw Fashion Street. Jak celebrytki wypadły w roli modelek?!

26. czerwca na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu odbyła się 11. edycja Warsaw Fashion Street. Wydarzenie to organizuje Dorota Wróblewska i można na nim spotkać całą plejadę celebrytów, którzy muszą wcielić się w rolę modeli i przejść po wybiegu w towarzystwie dzieci z Fundacji Spełnionych Marzeń.

Warsaw Fashion Street 2016, GA.
Warsaw Fashion Street 2016, GA.

W ciągu 11 lat nie mieliśmy takiej sytuacji, ale musiał być ten pierwszy raz i stało się. Przez Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście przeszła nie burza, ale tajfun. W ciągu chwili zniknęły wszystkie stoiska. Pod wielką sceną płynęła rzeka. Kable i wszystkie urządzenia były w wodzie, wszystko, co mogło, to fruwało w powietrzu. W związku z zaistniałą sytuacją przerwaliśmy wydarzenie i odłączyliśmy prąd (…) Jestem pewna, że po tej zadymie nic już nas nie złamie. Przetrwaliśmy huragan i w dość ekstremalnych warunkach i wystartowaliśmy galę zgodnie z czasem, mimo że prognozy pokazywały kolejną nawałnicę. IMS Warsaw Fashion Street odbyło się! Finał był rewelacyjny. ZROBILIŚMY TO I TO DOPIERO BYŁY EMOCJE!!!! – napisała na swoim profilu organizatorka wydarzenia.

Pokaz poprowadzili Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Popołudniowe pokazy uświetniła obecność znanych i lubianych ze świata show-biznesu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Łukasz Zagrobelny, Agnieszka Włodarczyk, Daria Widawska, Ada Fijał i Joanna Racewicz. Gwiazdy chętnie uczestniczyły w charytatywnych pokazach. A jak wyglądali? Zobaczcie sami!