26 czerwca premiera nowej książki – „Gra miłości”, Huntley’a Fitzpatrick

Magnetyzująca opowieść o dwojgu nieco pogubionych nastolatkach, których połączy miłość. Nie do końca taka prosta.

26 czerwca premiera nowej książki – „Gra miłości”, Huntley’a Fitzpatrick

Tim Mason jest chłopakiem, który najprawdopodobniej znajdzie po omacku barek z alkoholem, w przyszłości będzie potrzebował przeszczepu wątroby, wjedzie samochodem do domu… Alice Garrett była dziewczyną, która przede wszystkim na pewno nie umówi się z przyjacielem młodszego brata, wlokącym za sobą spory ciężar przeszłości… Dla Tima zakochanie się w Alice nie byłoby mądrym wyborem. Dla Alice nie ma nic bardziej przerażającego od zakochania się w Timie. Jednak Tim nigdy nie wybierał mądrze, zaś Alice zaczyna się zastanawiać, czy „mądry” wybór jest zawsze tym najwłaściwszym. Kiedy tych dwoje natknie się na siebie, wpadną po uszy…

26 czerwca premiera nowej książki – „Gra miłości”, Huntley’a Fitzpatrick

Co piszą o książce?

„Prosto z serca… Świetnie nakreślone postaci, humor i emocjonalne rozterki. To historia miłosna, w której się zakochasz!”.
Publishers Weekly

„Dwoje młodych ludzi. Oboje ze swoimi problemami, z którymi próbują się zmierzyć. I oboje w czasie trwania akcji się zmieniają. Dorastają do podejmowania ważnych decyzji. Niezbyt często można przeczytać tak mądrą książkę poruszającą ważne kwestie, jakimi są: miłość, samotność, uzależnienia. Bohaterowie w życiu mają pod górkę, ale mogą liczyć na siebie nawzajem. Ich miłość jest oparta na prawdziwej i szczerej przyjaźni. A to wszystko napisane prostym językiem, z dystansem i poczuciem humoru. Opowieść wzrusza, ale stawia też przed nami ważne pytanie: czy samemu można poradzić sobie z problemami? Ta historia jest przede wszystkim o relacji z drugim człowiekiem i o tym, że nikt nie powinien być sam”

Paulina Markowska, Głos Kultury