29. Finał WOŚP już dziś

Już dziś od samego rana wspieramy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

29. Finał WOŚP już w niedzielę. Foto Łukasz Widziszowski

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie głośno zagra na całym świecie, już w niedzielę 31 stycznia 2021 roku! Pieniądze zebrane podczas 29. Finału WOŚP przekazane zostaną oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

O 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę będzie głośno już od samego rana! Łączenia z sześcioma miastami w Polsce – Sosnowcem, Łodzią, Białką Tatrzańską, Wrocławiem, Tarnowem Podgórnym i Radomiem odbywać się będą przez cały dzień. Studio telewizyjne znajdzie się w Warszawie na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki. W finałowym koncercie zagrają m.in. Karaś/Rogucki, Krzysztof Zalewski, Dr Misio, Ørganek, Piersi, Vavamuffin.

Aukcje WOŚP

Aukcje WOŚP wystartowały już 10 grudnia 2020 roku. Zainteresowani mogą tam znaleźć spotkania, przedmioty, dzieła sztuki, a nawet sportowe auto. Biorąc udział w licytacjach mamy możliwość wsparcia celu Finału, czyli laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym wspaniałym przedsięwzięciu udział może wziąć każdy, kto pragnie podarować od siebie coś wartościowego. Najczęściej na aukcje WOŚP trafiają przedmioty kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale także wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą oraz nauką. Do wzięcia udziału fundacja WOŚP zachęca każdego, kto chce podzielić się przedmiotem od serca i przekazać cząstkę siebie.

Licytacje podczas 29. Finału WOŚP

Pierwszą ogłoszoną aukcją było czerwone Ferrari F430 F1 przekazane przez Radka Kotarskiego. Kolejną motoryzacyjną okazją dla licytujących może być przejażdżka 100-letnią lokomobilą HIPOLINĄ, którą umożliwia Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Hit stanowi słynne auto Chucka Norrisa, replika pojazdu, którym poruszał się funkcjonariusz Cordell Walker po Teksasie w „Strażniku Teksasu”. Samochód został przekazany przez Braci Collins. Katarzyna Werner zaoferowała natomiast dwutygodniową wycieczkę na popularną ostatnio wyspę Zanzibar. Wśród aukcji znaleźć można wiele innych cennych przedmiotów oraz spotkań, wszystkie licytacje dostępne są pod adresem aukcje.wosp.org.pl