Agnieszka Maciąg, Lidia Popiel, Kim Kardashian – co je łączy?

agnieszka maciag lidia popiel

Jedna ze znanych fashionistek twierdzi, że ilekroć wybiera się do sklepu, celem zakupienia ubrań lub dodatków w kolorze, zawsze wraca z „czarnym”Może dlatego uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w kraju!

agnieszka maciag lidia popiel1

Czarny to kolor magiczny i tajemniczy, w naszej kulturze kojarzący się nieco smutno, ale od czasów Coco Chanel hołubiony na salonach jako szykowny i klasyczny. W tym sezonie jest jednym z pięciu obowiązujących kolorów, w wersji zaproponowanej przez domy mody Trusardi i Valentino, którzy odziali swoje modelki w czarną skórę od stóp do głów, eksponując kobiecość i szyk. W wersji zaproponowanej przez Versace, Mosichino, Givenchy i Vivienne Westwood, kolekcje czerpią inspiracje z bajek i stylistyki science fiction, tworząc coś w rodzaju hołdu dla „czarnego charakteru”.

agnieszka maciag lidia popiel3
Nie ma znaczenia, czy to stylizacja do pracy czy na wieczór, ważne aby była czarna, co nie oznacza, że smutna, za to modna, elegancka i optycznie wyszczuplająca.
Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Podobnie jest z kolorem czarnym: jak nie wiadomo w co się ubrać, najlepiej włożyć małą (albo dużą) czarną i czarne szpilki.
To jest gwarancja dobrego wyglądu, bo kolor czarny to morze możliwości.
Pokazujemy to na przykładzie stylizacji zainspirowanych kreacjami gwiazd i celebrytek, do których użyliśmy butów z kolekcji Urban Style marki obuwniczej Nessi.