Deser idealny na lato – mrożone Ptasie Mleczko!

Zaskakujący sposób na szybką przekąskę na upalne dni z wykorzystaniem kultowych pianek E.Wedel

Lekkie pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą. To dobrze znane kultowe Ptasie Mleczko, które w ciepłe dni możemy odkryć na nowo. Już od początku maja na sklepowych półkach można znaleźć pianki Ptasie Mleczko w dwóch limitowanych smakach. Pierwszy z nich to Słony Karmel, a drugi Mango Shake. Każdy wariant kultowych pianek zapewni wyjątkową i lekką przyjemność smaku, szczególnie w schłodzonym wydaniu!

Mrożone Ptasie Mleczko

Marka E.Wedel nieustannie podąża za trendami oraz regularnie zaskakuje konsumentów nowymi wariantami pianek Ptasie Mleczko. Nie inaczej jest latem, które w tym roku będziemy mogli spędzić z aż dwoma limitowanymi wariantami. Co więcej, letnie miesiące to doskonała okazja do próbowania nowych sposobów konsumpcji, czyli smakowania pianek po mrożeniu.

Sposób przygotowania:

Przepis jest dziecinnie prosty i nie trzeba się zbędnie rozpisywać. Wystarczy kilka minut w zamrażarce i pianki stają się przepyszną chłodną przekąską. W letnim sezonie 2022 portfolio wzbogacono o limitowaną edycję, a więc do wyboru mamy – pianki o smaku Słonego Karmelu i Mango Shake. Nie musimy się martwić też o sam proces chłodzenia, pianki E.Wedel bez obaw możemy mrozić. To deser zaskakujący konsystencją i smakiem. Do jego przygotowania będziemy potrzebować jedynie zamrażalki i… Ptasiego Mleczka. Jeśli chodzi o czas, który słodkości powinny spędzić w zamrażalce, sami musimy stwierdzić, czy deser ma być schłodzony, czy zmrożony. Minimalny czas, który warto odczekać to około 1h.
Ptasie Mleczko
Foto Instagram @e.wedel
Letni klimat odzwierciedlają także opakowania pianek o smaku Słony Karmel i Mango Shake. Ich wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi wspólny ptasi motyw.