Buty dla dla mamy i córki

buty dla mamy i corki

Kto powiedział, że dorosłe obuwie musi być nudne, a dziecięce nie może być stylowe i modne? Ta kolekcja udowadnia, że jest inaczej! Każda mała dziewczynka chce być jak jej mama. Każda mama chciałaby, choć raz poczuć się jak mała dziewczynka. Jak to pogodzić? To proste.
Wystarczy dać jednej i drugiej to samo, tylko w dwóch różnych wersjach. Dorosłej i dziecięcej. I taka jest najnowsza kolekcja butów Clarks. Ta linia, w wyjątkowy sposób łączy w sobie najgorętsze trendy, najwyższą jakość i niepowtarzalny szyk.

 

buty dla mamy i corki3

Zarówno w wersji dla małej jak i dla tej już dorosłej kobiety każda z nich poczuje się w butach Clarks bajecznie! Tym bardziej, że dla małej

buty dla mamy i corki2

Clarks dodatkowo proponuje idealne dopasowanie buta dzięki profesjonalnemu pomiarowi długości i tęgości a także szerokości stopy.

buty dla mamy i corki4

  • kacha22

    Bardzo fajny pomysł. Ja z moją córą mamy podobny gust co do butów i często wychodzi na to, że kupujemy całkiem podobne buty. Obie lubimy skórzane buty (mała wie co dobre! :)) i przeważnie wybieramy te z Ryłko. Mają dobrej jakości materiały i wiem, że są zdrowe dla jej stópki. A dzieci w jej wieku bardzo lubią biegać po dworze