Co nowego u Agnieszki z „Na Wspólnej”?

"Ciastko z dziurką" to nowy program TV dostępny w sieci. Tym razem w niedalekiej przyszłości będziemy mogli posłuchać rozmów, które wynikły ze spotkania z Katarzyną Walter i Michałem Milowiczem. Czego dowiemy się o serialowej Agnieszce z "Na Wspólnej"?

Katarzyna Walter jest znana z roli Agnieszki, którą gra w serialu „Na Wspólnej”, emitowanym na stacji TVN. Wciela się tam w kobietę, która traci kontrolę nad własnym życiem przez problemy alkoholowe. Przyćmiewają one jej rozwijające się życie zawodowe. Jednak jest to stan przejściowy, ponieważ Agnieszka szybko staje na nogi. Żegna się ze swoim uzależnieniem i toksyczną relacją z młodszym od siebie Darkiem.

Internet oszalał na punkcie serialowej Agnieszki. Serwisy społecznościowe są przepełnione memami oznaczonymi hasztagiem #AgnieszkaStayDrunk. Na Facebook’u możemy zobaczyć Fanpage’a poświęconego bohaterce – „Agnieszka z Na Wspólnej na każdy dzień tygodnia”.

fot. facebook.com/AgnieszkaStayDrunk

Czy Katarzyna Walter prywatnie jest równie silną kobietą? Czy spodziewała się takiej reakcji na swój udział w serialu? O tym przekonamy się już niedługo w odcinku programu „Ciastko z dziurką”. Możemy zdradzić, że rozmowy były bardzo ciekawe, a między Michałem Milowiczem a Katarzyną Walter wywiązała się gra słów.