Czy metalowe brwi zrewolucjonizują makijaż?

Brwi to oprawa naszych oczu. Coraz częściej nie wychodzimy z domu bez ich podkreślenia. Istnieją również zwolenniczki trendu, który proponuje postawienie na naturalny look. Co nowego w świecie stylizacji brwi?

Foto. instagram.com/milan_bauranov

Niedawno każda z nas miała okazję ustosunkować się do nowego trendu – falowanych brwi, tzw. fishtail brows lub wavy brows, czyli brwi-warkoczy. Kontrowersje wokół tematu ucichły, a ich miejsce zajęła nowa propozycja. Czy metalowe brwi odnajdą swoje miejsce w odważnych outfitach, czy pozostaną w sferze wyobrażeń pomysłodawcy?

Architekt wizażystą?

Coraz bardziej interesujące stylizacje brwi powodują rywalizację wizażystów i pojawianie się wyszukanych pomysłów. Bloger Milan Bauranov stworzył trend, jaki ciężko będzie pobić. Są nim metalowe brwi z drutów, pinesek i kolczyków w industrialnym klimacie. Artysta z Serbii na co dzień jest studentem architektury. Tworzony przez niego make-up zazwyczaj nawiązuje do sztuki oraz trójwymiarowych form.

Foto. instagram.com/milan_bauranov

Jak wykonać metalową stylizację brwi?

Metalowe brwi zostały wykonane z pomocą korektora, srebrnych elementów i połyskującej mgiełki. Repostowanie na Instagramie spowodowało, że internauci podchwycili trend. Włoski ucharakteryzowane w taki sposób wyglądają dosyć kontrowersyjnie.

Foto. instagram.com/milan_bauranov

Co chciał osiągnąć Bauranov? Możliwe, że zapragnął stworzyć architektoniczną sztukę na brwiach. Pomysł jest mało praktyczny, jednak przyświeca mu wizja modelek na wybiegu.Co sądzisz o wyjściu na miasto z metalowymi brwiami?

Marcelina Bednarska

Wpis znaleziono dzięki:

- Stylizacja Brwi

- Metalowe brwi

- Milan Bauranov