Czym pachnie wiosna? Nowe zapachy marki Vittorio Bellucci już w Biedronce!

Rozkwitające pąki kwiatów i rześki deszczowy poranek. Choć prawdziwa wiosna zagości dopiero za chwilę, możesz przygotować się na jej przyjście już teraz. Marka Vittorio Bellucci prezentuje nową linię zapachów pełnych subtelności oraz absolutnej klasyki.

czym pachnie wiosna charme

Weź udział w trwającym konkursie i wygraj zestawy wód toaletowych dla niej i dla niego!
Wiosna lubi grę roślinnych aromatów. Podstawę wiosennych kompozycji w nowej linii Vittorio
Bellucci stanowią oczywiście kwiaty. Bukiet aromatu jest ogromny: od świeżej zielonej trawy po słodycz owocowych drzew.

Charakterystyczne nuty inspirowane najmodniejszymi, światowymi trendami perfum stanowią nieodłączny element wiosennej metamorfozy. Oryginalne, trwałe zapachy są skierowane do kobiet i mężczyzn, którzy za niewygórowaną cenę chcą poczuć się modnie. Zamknięte w eleganckich flakonach czarują niepowtarzalną wonią i trwałością.

 Missly

Missly jest świetlistą kompozycją kwiatowo-szyprową podkreślającą soczystość owoców. Zapach zachwyca początkowo nutą czarnej porzeczki, która nadaje kompozycji energetyzującej świeżości, aby po pewnej chwili odsłonić kwiatowe serce w środkowej fazie. Słodyczy dodaje paczula, którą rozpoznać można w bazowej nucie. Zapach zachwyci romantyczki, które w swojej kobiecości posiadają potężna dawkę dziewczęcej wrażliwości.
Piękne i kobiece akcenty możemy znaleźć także wśród intensywnej wersji kultowych zapachów.

czym pachnie wiosna charme

Charme de Paris

Charme de Paris to wyjątkowo elegancka woda toaletowa, która swoją delikatnością przełamaną pudrowym akcentem pozwala poczuć się kobietą pełną wrodzonej gracji i uroku. Wyczuwalne w nucie owocowe tony z odrobiną pikanterii ustępującą miejsca wyraźnie zaakcentowanej bergamotki z dodatkiem róży i jaśminu. Takie połączenie sprawia, że cała kompozycja tworzy niezwykle kobiecą i zarazem zmysłową woń.

Wraz z nadchodzącą wiosną marka Vittorio Bellucci ogłasza konkurs dla klientów Biedronki.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup produktów za min. 20zł w okresie 29.02-13.03.2016r. oraz udzielenie odpowiedzi na fanpage’u marki „Czym pachnie wiosna?”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone 50 zestawami kosmetyków dla niej i dla niego! Szczegóły konkursu znajdują się pod linkiem: www.facebook.com/VittorioBellucciFragrance

Vittorio Bellucci pomoże Ci odnaleźć najpiękniejsze zapachy, te niezwykle słodkie oraz te pełne elegancji i luksusu. Poczuj wiosnę w lekkich zapachach od Vittorio Bellucci!