Daily Energizer – piękno młodości

Daily Energizer – piękno młodościCzy Twoja skóra wydaje Ci się pozbawiona blasku i energii, a spoglądając w lustro widzisz kolejną niedoskonałość? Chciałabyś coś z tym zrobić, ale ciągle brakuje Ci czasu? Marka Clarins ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – nową linię Daily Energizer. W odpowiedzi na potrzeby młodych kobiet Clarins – ekspert w dziedzinie pielęgnacji, stworzył linię DAILY ENERGIZER. Kosmetyki o odświeżającej, pozbawionej tłuszczu strukturze, które naturalnie wnikają w skórę, spełniając marzenia o nieskazitelnej cerze.

Clarins podjął trudne wyzwanie sprostania wymaganiom młodych kobiet, które oczekują doskonałej jakości kosmetyku i natychmiastowych efektów. Rezultatem jest nowa linia do codziennej pielęgnacji. Składa się z czterech wyjątkowych kosmetyków, które zapewniają zdrowy i piękny wygląd skóry przez cały dzień.

DE Cleansing Gel – dla dogłębnego usuwania codziennego makijażu i wnikających w skórę zanieczyszczeń. Wzmocniony dodatkiem trawy mydlanej oraz ekstraktu z drzewa chrzanowego, ma działanie przeciwzapalne i antybiotyczne. Sprawia, że skóra promienieje świeżością i naturalnością. Opakowanie 75ml. Rekomendowana cena: 59zł.

Świetny początek każdego dnia zapewni Wake-up Booster – niezbędna poranna ochrona dla młodej skóry, która potrzebuje błyskawicznego upiększenia.
Ten lotion jak szklanka zdrowego soku owocowego każdego ranka, natychmiastowo nawadnia i rewitalizuje skórę. Koktajl z czerwonej porzeczki, zielonej kawy i białej herbaty, pozostawia skórę rozświetloną i świeżą. Opakowanie 125ml. Rekomendowana cena: 89zł.

Utrzymanie cery w doskonałej kondycji przez cały dzień, zapewni odrobina kremu, który będzie nawilżał ją aż do wieczora. W zależności od typu skóry, dostępny jest DE Cream dla skóry suchej, DE Cream Gel dla skóry normalnej. Opakowanie 30ml. Rekomendowana cena: 99zł.

O wspaniałych właściwościach kosmetyków pielęgnacyjnych Clarins nie trzeba było przekonywać Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która została ambasadorką marki w Polsce. Bazując na własnych doświadczeniach, z pełnym przekonaniem poleca ją swoim rówieśniczkom.
Ta ambitna, młoda aktorka, znana jest przede wszystkim z takich produkcji, jak „Nie kłam, kochanie”, „Teraz albo nigdy!”, czy ostatnio z filmu „Ciacho”. Jej zawód wyjątkowo obciąża cerę poprzez codzienne nakładanie makijażu scenicznego i pracę do późnych godzin. Dlatego kompleksową, codzienną ochronę twarzy bez wahania powierzyła właśnie marce Clarins.

Linia DAILY ENERGISER daje skórze coś więcej niż pielęgnację i ochronę. Jest przygotowana także z myślą o Twoich zmysłach. Wybór tej linii to prawdziwa przyjemność korzystania z kosmetyków oraz radość, jaką niesie energetyzujący kolor pomarańczy i zapach świeżych owoców.

Friday, 19 March 2010