Długie, kwieciste sukienki – świetna propozycja na jesień 2018

Długie, kwieciste sukienki, szeroki wybór printów oraz powrót do lat 70’. Tak według PresKI będzie wyglądała stylowa jesień 2018.

Propozycje marki szczególnie przypadną do gustu modnym romantyczkom, które na co dzień w swoich ubraniowych wyborach kierują się wolnością oraz stawiają na lekki i dziewczęcy look.

To jedna z ulubionych marek m.in Małgorzaty Rozenek czy Pauliny Sykut Jerzyny. Tym razem brand powraca z elektryzującą kampanią, a sesja w sielskiej, leśnej scenerii przypomina o tym, co w jesiennej modzie najlepsze.

Nie obejdzie się więc bez mięsistych, wełnianych swetrów, delikatnych sukienek z kwiatowymi wzorami i ciepłych, lekko przygaszonych kolorów. W kolekcji dominują boho sukienki z obniżoną talią, o długości midi i maxi, zwierzęce printy oraz kobiece rozcięcia, które nadają projektom zwiewności i lekkości.

Zdjęcia do kampanii zapowiadającej tegoroczny jesienny sezon odbyły się w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Lokalizacja nie była przypadkowa, bo cała kolekcja, jak i wszystkie dotychczasowe projekty PresKA od początku do końca powstają w tym rodzinnym mieście właścicielki marki, Karoliny Legierskiej.

Zdjęcia: Ola Kowalska / Go Follow
Modelka: Wiktoria Krasina
Make-up: Laura Osakowicz
Stylizacja: Julia Downarowicz
Produkcja: Go Follow