Dostosuj dźwięk do własnych potrzeb ze słuchawkami Twins Elite od Fresh 'n Rebel

Redakcja testuje: Bezprzewodowe słuchawki z funkcją personalizacji dźwięku, jak to działa i czy warto zdecydować się na taką opcję?

Dostosuj dźwięk do własnych potrzeb ze słuchawkami Twins Elite

Ostatnio w nasze ręce wpadły słuchawki marki Fresh 'n Rebel. Tę markę zdążyliśmy już poznać, przy okazji testów innych modeli słuchawek, jak i świetnej jakości głośników. Tym razem przyjrzeliśmy się nowości – Twins Elite. Są to bezprzewodowe słuchawki douszne z osobistym dźwiękiem. Co to oznacza, i czym one tak naprawdę się wyróżniają? Sprawdziliśmy wszystko!

Design i wykonanie Twins Elite

Dostosuj dźwięk do własnych potrzeb ze słuchawkami Twins Elite

Nasz wybór padł na wersję Silky Sand. Oprócz tego, do dyspozycji mamy jeszcze 3 dodatkowe warianty kolorystyczne – Deep Muave, Dive Blue oraz Storm Grey. Design we wszystkich podanych opcjach prezentuje się bardzo szykownie. Całość ma metaliczny połysk, a także srebrne i podświetlane elementy. Etui samo w sobie bardzo poręczne. Z pewnością zmieści się do małej torebki, czy nieco szerszej kieszeni.

Słuchawki

Na starcie dostajemy zestaw wymiennych gumek, różnej wielkości. Daje nam to możliwość dopasowania słuchawek pod siebie i większego poczucia komfortu. W zestawie oczywiście znalazł się także kabel do ładowania typu C, ale więcej o tym w dalszej części.

Jakość odtwarzania i opcja redukcji szumów

Podczas testów słuchawek Twins Elite wystawiliśmy je na liczne próby, by sprawdzić, jak urządzenie daje sobie radę w sytuacjach codziennych. Mamy tu na myśli rozmowy telefoniczne, odtwarzanie muzyki w szumnym, głośnym miejscu, czy reakcje na różną częstotliwość i basy. Jedną z głównych zalet, jakie sugeruje nam producent słuchawek Twins Elite jest adaptacyjny hybrydowy system redukcji szumów (ANC). Dzięki niemu możesz cieszyć się najlepszą możliwą jakością dźwięku, eliminując niechciane szumy z otoczenia. To idealne rozwiązanie np. podczas podróży. Ta funkcja zapewnia użytkownikom wysoką jakość dźwięku i komfortowe doznania.

Z Twins Elite dostosujesz dźwięk do swojego słuchu

Słuchawki Twins Elite oferują również funkcję dźwięku osobistego, dostarczaną przez technologię Audiodo. Dzięki temu możesz dostosować dźwięk do własnej wrażliwości słuchu. W tym przypadku doświadczenie jest jeszcze bardziej immersyjne i spersonalizowane, co znacząco przekłada się na odczuwalną jakość odtwarzania. Wszystko za sprawą aplikacji Personal Sound. Ten dodatek umożliwia przeprowadzenie testu słuchu i dostosowanie ustawień dźwięku do indywidualnych preferencji. Możesz precyzyjnie regulować basy, wysokie tony i inne parametry dźwięku, aby osiągnąć idealne brzmienie.

Dostosuj dźwięk do własnych potrzeb ze słuchawkami Twins Elite

Słuchawki idealne w podróży, jak i pracy

Mikrofony ENC (Environmental Noise Cancellation) kształtujące wiązkę są kolejnym udogodnieniem, które sprawia, że ​​rozmowy telefoniczne są klarowne i wyraźne. Eliminują one zakłócenia dźwiękowe z otoczenia, skupiając się na Twoim głosie i zapewniając wysoką jakość komunikacji. Twins Elite od marki Fresh 'n Rebel umożliwiają również podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie. Jest to niezwykle przydatne dla osób korzystających z wielu urządzeń audio, na przykład smartfona i tabletu. Możesz łatwo przełączać się między nimi bez konieczności rozłączania i ponownego łączenia. Ta opcja doskonale sprawdziła się u nas w redakcji.

Dane techniczne – ładowanie, czas odtwarzania

Ważnym aspektem słuchawek  jest ich imponujący czas odtwarzania. Zapewniają one aż 29 godzin ciągłego odtwarzania na jednym naładowaniu. Dodatkowo, dzięki szybkiemu ładowaniu, 15 minut podłączenia wystarcza na 4 godziny odtwarzania. Warto dodać, że Twins Elite oferują też i ładowanie bezprzewodowe.

słuchawki

Fresh 'n Rebel Twins Elite – czy warto? – Zdecydowanie tak!

Podsumowując, Fresh 'n Rebel – Twins Elite  to słuchawki douszne, które oferują wiele zaawansowanych funkcji i wysoką jakość dźwięku. Adaptacyjny hybrydowy ANC, dźwięk osobisty, aplikacja Personal Sound, mikrofony ENC kształtujące wiązkę i wiele innych cech sprawiają, że są one godne uwagi. Dodatkowo, imponujący czas odtwarzania i ładowanie bezprzewodowe stanowią dodatkowe atuty tego urządzenia, Jeśli szukasz zaawansowanych, funkcjonalnych i wydajnych słuchawek, Twins Elite Dive są dobrym wyborem.

słuchawki Fresh 'n Rebel