Mały wielki głośnik- Fresh ‘n Rebel

Do oferty bezprzewodowych głośników od marki Fresh ‘n Rebel dołączył właśnie kolejny model z serii Rockbox– Bold S.

Mały wielki głośnik- Fresh ‘n Rebel

Seria bezprzewodowych głośników Rockbox Bold od Fresh ‘n Rebel powstała z myślą o wymagających odbiorcach, którzy chcą mieć możliwość słuchania dobrej jakości dźwięków gdziekolwiek się znajdują, oczekują pełnego komfortu użytkowania – bez kabli, bez obawy o uszkodzenie sprzętu przez wodę – a do tego przykładają uwagę do wyglądu urządzenia, które powinno prezentować się modnie i stylowo w każdej sytuacji.

 • Bold S to najmniejszy głośnik z serii RockBox Bold o wymiarach 80x 80x 80 mm. Podobnie jak dwa większe modele – dostępne w rozmiarach M i L – komunikuje się bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth z telefonem, tabletem oraz laptopem.
 • Fresh ‘n Rebel Bold S umożliwia również słuchanie ulubionych utworów w trybie stereo –wystarczy podłączyć dwa głośniki przez Bluetooth, by móc cieszyć się trybem podwójnej zabawy nawet do 12 godzin bez przerwy po uprzednim trzygodzinnym ładowaniu.
 • Głośnik Bold S dostępny jest w czterech kolorach: jasnoszarym (Cloud), miętowym (Peppermint), ciemnoniebieskim (Indigo) oraz szarym (Concrete). Wkrótce pojawi się również w czerwonym (Ruby) i różowym (Cupcake).
 • Mały, wodoodporny głośnik Bold S dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ale dużym możliwościom świetnie sprawdzi się zarówno na zimowym szaleństwie na stoku, pod palmami czy na imprezie na basenie.

Zdaniem redakcji:

 1. Głośniczek jest prosty w obsłudze, dzięki czemu łatwo łączy się przez Bluetooth.
 2. Jest wodoodporny i można go używać w każdych warunkach.
 3. Jest mały i poręczny, dzięki czemu zmieści się w torebce.
 4. Jakość dźwięku jest czysta, nawet przy mocnym basie.
 5. Wykonany z dobrej jakości materiałów, kolor dodaje uroku.
 6. Trzyma długo baterię.
 7. Poręczny uchwyt pozwala na zawieszenie głośniczka w dowolnym miejscu.
 8. Mały rozmiar, wielki dźwięk.