Dzień Matki dla Mam podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Dzień Matki to szczególne święto podczas którego Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” co roku dziękuje mamom za trud i troskę włożoną w wychowanie dzieci. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się Mamom dzieci chorych i niepełnosprawnych za ich bezwarunkową miłość i oddanie.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pragnie aby z okazji tego święta Mamy podopiecznych poczuły się wyjątkowo i zaprasza na spektakl muzyczny pt. „Hallo Szpicbródka” do Teatru Syrena w Warszawie.
Wszystkie uczestniczki spotkania wezmą udział w losowaniu cennych nagród m.in. weekendowych pobytów w hotelach. Będzie też poczęstunek dla wszystkich pań, upominki i kwiaty.
„Mamy naszych podopiecznych wszystko podporządkowują chorobie lub niepełnosprawności
swojego dziecka. W tym dniu chcemy im uświadomić, że ich dobre samopoczucie jest również bardzo ważne. Należą im się chwile oderwania od codziennych obowiązków i trosk” – mówi Stanisław Kowalski, prezes Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zrzeszającej już ponad 33 tysiące podopiecznych, a co za tym idzie, także ich rodziców.
Nie zawsze dzieci z niepełnosprawnością są w stanie podziękować swoim mamom za opiekę i bezwarunkową miłość. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” poczuwa się aby zrobić to w ich imieniu, a także zapewnić mamom podopiecznych wieczór pełen wrażeń i miłych niespodzianek.
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
KRS: 0000037904; www.dzieciom.pl
Podczas turnusów zapewnia dzieciom i ich rodzicom zakwaterowanie w pięciu fundacyjnych hostelach pielęgnacyjno-opiekuńczych.

Wpis znaleziono dzięki:

- Dzień Matki

- Teatr Syrena

- Fundacja "Zdążyć z pomocą"