Ewa Chodakowska poprowadziła otwarty trening na Powiślu

W sobotę (20 czerwca) odbył się największy otwarty trening tego roku – „ewa & #mygirls”. Gwiazdami treningu były ambasadorka adidas, Ewa Chodakowska oraz wszystkie dziewczyny, które przybyły na wydarzenie. Świetna zabawa i niesamowita sportowa energia zawładnęły warszawskim Powiślem.

ewa chodakowska otwarty trening
Ewa Chodakowska na treningu


Idealna pogoda do ćwiczeń i ciekawy program zajęć przyciągnęły nad Wisłę tysiące dziewczyn z całej Polski. Do „ewa & #mygirls” dołączyła m.in. znana blogerka modowa, Jessica Mercedes. Zaprosiła ona wszystkich swoich fanów do modowej strefy adidas, gdzie doradzała w kwestii doboru stroju sportowego. Wspólnym zdjęciom i rozmowom nie było końca. Swoim fanom niespodzianki sprawiły również blogerka Anna Skura (What Anna Wears) oraz tancerka Ilona Bekier, które wspólnie zachęcały do treningów i motywowały do ćwiczeń.

ewa chodakowska otwarty trening blogerki modowe2

Niesamowite emocje zapewniała już od godziny 10:00 Patricia Kazadi, która ze sceny prowadziła wydarzenie. Jako pierwsza, o godzinie 11.00 zajęcia jogi poprowadziła doświadczona instruktorka, Aleksandra Kowalska. Joginka zaprezentowała proste układy, które pomogły przygotować się ćwiczącym dziewczynom na nadchodzące zajęcia fitness. Następnie przyszedł czas na rozgrzewający dance. Hip-hopowy układ zaproponowany przez uczestnika II. Edycji „You Can Dance”, Patryka Różnieckiego porwał uczestniczki w wir tańca.

ewa chodakowska otwarty trening Patryk Różniecki
Patryk Różniecki

 

Po intensywnej rozgrzewce nadszedł czas na 3-godzinny maraton fitness. O 12:00 scenę przejął, Lefteris Kavoukis. Znany z niezwykle kreatywnych choreografii trener zaproponował wszystkim obecnym na Skwerze Kahla niezapomniane show z ich udziałem. O godzinie 13:00 nadszedł moment, na który czekały wszystkie przybyłe dziewczyny.

 

ewa chodakowska otwarty trening 2
Ewa Chodakowska

 

Ambasadorka adidas Ewa Chodakowska, kolejny już raz, udowodniła na czym polega siła jej ćwiczeń. Żadna z jej fanek nie była zawiedziona. Ewa dała z siebie wszystko. Nie lada wyzwaniem dla dziewczyn był trening z Tomaszem Choińskim. Jego morderczy, ale jakże przyjemny układ był doskonałym zwieńczeniem pełnego wyzwań Po zakończeniu treningów Ewa znalazła czas, aby spotkać się z setkami najbardziej zagorzałych fanek.

ewa chodakowska otwarty trening blogerki modowe