Jakie komplementy chciałby usłyszeć Twój facet?

Mężczyźni tam jak samo jak my uwielbiają słuchać komplementów. Sprawdź koniecznie, co powinnaś mu powiedzieć, żeby oszalał na Twoim punkcie!

foto: Pixabay.com

Miłe i czułe słówka to coś, co kochają kobiety. Mężczyźni także uwielbiają jak się im schlebia. Powinniśmy ich oceniać każdego dnia!

Postanowiłyśmy przedstawić wam 8 najpopularniejszych komplementów, jakie uwielbiają mężczyźni, dzięki czemu poczują się wyjątkowo w Twoim towarzystwie.

 1. „Co ja bym bez ciebie zrobiła?”

  Próbujesz odkręcić mocno zakręcony słoik albo twoja ulubiona torebka jest bardzo wysoko w szafie? I on jest twoim wybawieniem, pomaga uporać się z tym okropnym słoikiem i bez problemu sięga po torebkę? Doceń nawet takie najdrobniejsze sytuacje i czynności, które robi dla ciebie. Powiedz, mu ze gdyby nie on, to nie wiesz co byś zrobiła, że jest twoim wybawieniem. Oni to lubią. Bardziej niż mogłoby nam się wydawać.

 2. „Lubię Cię słuchać!”

  Mężczyźni podobnie jak my potrzebują się czasem wygadać, opowiedzieć o tym jak minął dzień, a czasem nawet ponarzekać. Wysłuchajmy ich, rozmawiajmy z nimi i nie bójmy się mówić o tym, że sprawia nam to przyjemność. To dzięki rozmowie nawiązujemy głęboką relacje.
  Uwielbiam jak moja kobieta,mówi mi, że chciałaby mnie posłuchać, prosi żebym jej coś opowiedział. To jest cudowne uczucie! – opowiada nam 26-letni Antonii.

 3. „Czuję się przy Tobie bezpiecznie!”

  Idziecie wieczorem ciemną alejką, boisz się, to normalne. Wiele kobiet boi się ciemnych miejsc. Mimo, że jest wokół przerażająco, trzymając go za rękę, wiesz, że jesteś bezpieczna. Powiedz mu o tym, poczuje się jeszcze pewniej. W końcu ma ważne zadanie, chronić swoją ukochaną.

 4. „Świetnie wyglądasz!”

  Widzisz, że ma nową koszulkę, ciągle patrzy na nią, poprawia. Chce wyglądać w twoich oczach idealnie, doceń to! Pochwal go, powiedz, że świetnie wygląda! Skoro ty lubisz, jak chwali twój wygląd, to dlaczego ty nie mogłabyś powiedzieć mu czegoś miłego? Będzie mu na pewno bardzo przyjemnie.
  Bardzo lubię słuchać, że podoba jej się mój styl. Jak mówi, że dziś świetnie wyglądam. Trochę robię to dla niej. Miło, że to zauważa. – opowiada nam 23-letni Mikołaj.

  foto: Pixabay.com
 5. „Pociąga mnie to, że jesteś taki inteligentny”

  – Lubię jak ona na mnie patrzy z podziwem, gdy o czymś jej opowiadam. Dostrzega moją inteligencje. Mówi, że to bardzo pociągające, kiedy mam taką wiedzę i umiejętności. – chwali się 33-letni Jakub.

  Drogie Panie, jeśli spotykacie się z inteligentnym mężczyzną, pochwalcie go! Doda mu to pewności siebie.

 6. „Rozbawiasz mnie do łez”

  Opowiada żart, zaczepia cię – jednym słowem – rozbawia cię do łez? Och! Uwielbiamy to uczucie! Poczucie humoru to ważny element każdej relacji. Czy znamy kogoś, kto nie lubi się śmiać? My nie, dlatego doceniajmy to, że ktoś potrafi sprawić, że nasz humor w mig się poprawia. A niestety nie każdy potrafi „doprowadzić nas” do takiego stanu.

 7. „Dziękuje, że to dla mnie zrobiłeś, jesteś cudowny!”

  Osobiście lubię jak kobieta docenia moje starania, to co robię dla niej, jak o nią dbam, jak o niej myślę, opiekuje czy robię niespodzianki – mówi nam 30-letni Bartłomiej.
  Te słowa mówią same za siebie. Doceniając każdy gest, najmniejszą niespodziankę, budujemy trwała relacje, w której mężczyzna świetnie się czuje. A o to chyba nam chodzi, prawda? Chcemy, żeby w naszym towarzystwie było mu dobrze i swobodnie.

 8. „O tak, było mi naprawdę bardzo dobrze”

  Na koniec wisienka na torcie czyli seks. Ważny element każdej relacji, który wynika z naszych potrzeb fizjologicznych, ale także z poczucia bliskości. Chciałybyśmy, żeby ta sfera należała do naprawdę udanych. Jeśli świetnie dogadujesz się w łóżku ze swoim partnerem, to powiedź mu o tym. Powiedz, że podobało ci się to, co robiliście i jak to robiliście. Sprawi mu to nie tylko ogromną przyjemność, ale i następnym razem będzie  chciał być jeszcze lepszy.