Fratelli – jak druga skóra

Oficjalnie przywitaliśmy sezon letni! A jak lato to oczywiście wszelkiego rodzaju koncerty, imprezy plenerowe i festiwale.

Fratelli – jak druga skóra

Na pewno nie raz przed wyjściem na jedno z tych wydarzeń stałaś przed swoją szafą, zastanawiając się co na siebie założyć. Z pomocą w takich sytuacja przychodzi marka Fratelli, która specjalizuje się w rzeczach ze skóry. Dobrze skrojona skórzana kurtka będzie pasowała nie tylko do ponadczasowych jeansów i białego topu lub do sukienki maxi w  kwiatowe wzory, ale także do szpilek na wyjątkowe okazje jak wesela czy komunie.

Fratelli – jak druga skóra

Firma Fratelli w swojej kolekcji prezentuje ogromny wybór kurtek. Znaleźć można wiele typowo klasycznych modeli w czerni lub bieli, ale także w bardziej odważnych kolorach, najmodniejszych w tym sezonie neonach lub dodatkowo wzbogacone geometrycznymi wzorami. Dostępne są również błyszczące i metaliczne modele. Pomimo wielu jednobarwnych modeli, odnaleźć można wiele ciekawych i niecodziennych propozycji, urozmaicone o liczne frędzle czy kwiaty z efektem 3D.

Fratelli – jak druga skóra

Doskonałym pomysłem na wieczorne wyjścia będą również skórzane spodnie – klasycznie skrojone powodują, że jest to propozycja nie tylko dla odważnych. Mimo upalnej pogody za oknem na festiwalu może nas spotkać również deszcz, dlatego warto zaopatrzyć się w kurtkę, która ochroni nas przed niespodziewaną ulewą i wiatrem. Firma bardzo ceni sobie swoich klientów, dlatego daje im wspaniałą możliwość uszycia na miarę wybranej części garderoby. Dzięki temu ubrania będą idealnie skrojone i dopasowane do każdej sylwetki. Mężczyźni również z pewnością znajdą coś dla siebie, ponieważ firma Fratelli tworzy także elementy męskiej garderoby.