Qczaj motywuje do działania!

Słynny trener i kulturysta z Podhala pojawił się na konferencji prasowej największych sportowych targów w Polsce. Opowiadał o tym jak motywuje i zachęca innych do "ukochania się".

Go Active Show 2018 – Qczaj motywuje do działania!

Targi sportowe Go Active Show to wydarzenie promujące aktywny i zdrowy tryb życia. Targi skierowane są zarówno do osób uprawiających sport amatorsko, profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Dziennikarz portalu Obcasy.pl rozmawiał również z inną uczestniczką tego wydarzenia, link do artykułu: https://obcasy.pl/ewa-chodakowska-radzi-jak-przygotowac-cialo-do-lata-sprobujesz/

Daniel Kuczaj, znany pod pseudonimem „Qczaj” uważa, że do ludzi trafiają najprostsze emocje. Jego samego męczy używanie skomplikowanych zwrotów podczas treningów. Chcąc zmotywować swoich podopiecznych podaje przykład swojej osoby.

Kulturysta wypowiedział się również na temat swojego pochodzenia.

– „To jest we mnie, te góry. Budzi się jak mnie ponoszą mnie emocje albo energia Z moją mamą, z moimi siostrami godam po góralsku. To jest takie naturalne” – komentował sportowiec.