Grażyna Bem – Właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Grażyna Bem

Dr Grażyna Bem
Dr Grażyna Bem

Kobieta sukcesu

Grażyna Bem – właścicielka Prywatnego Gabinetu Laryngologicznego oraz Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Grażyna Bem

O firmie

Firma powstała w 2006 roku. Zajmuję się głownie medycyną estetyczną. Salon otrzymał szereg wyróżnień, takich jak np. Twarz z głową, biorę także udział w przedsięwziętych takich jak plebiscyt Gala Beauty Stars, w którym w zeszłym roku zajęłam 9 miejsce w swojej kategorii, czy też w kalendarzu na rok 2016 Fundacji Akogo Ewy Błaszczak. Współpracuję także z magazynem BusinessWoman & Life.

Życiorys

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiadam I i II stopień z zakresu otolaryngologii. Medycyną estetyczną, która jest moją pasją, zajmuję się od 2006 roku.
Ukończyłam szereg kursów i szkoleń z zakresu tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny jaką jest medycyna estetyczna.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę i nowe doświadczenia, aby zapewnić korzystanie z najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia. Gwarantując swoim pacjentom pełną satysfakcję z oferowanych usług, ściśle współpracuję ze specjalistami różnych dziedzin medycyny, profesjonalnymi kosmetyczkami i specjalistami odnowy biologicznej. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało otwarciem Prywatnego Gabinetu Laryngologicznego oraz Kliniki Medycyny Estetycznej.

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci, entuzjastką narciarstwa i nurkowania, preferuję uśmiech i zdrowy tryb życia.

Dlaczego własna firma?

Na własną firmę zdecydowałam się, ponieważ chciałam sama decydować o sobie, o godzinach w których pracuję oraz moim czasie wolnym. Nie chciałam być od kogokolwiek zależna w mojej pracy.

Największa obawa przed założeniem firmy

Największą obawą przed założeniem firmy była kwestią, czy salon odniesie sukces, definiowany jako zadowolenie i satysfakcję pacjentów.

Odniosłam sukces, ponieważ…

Odniosłam sukces, ponieważ włożyłam dużo pracy i wysiłku w budowanie, a następnie ugruntowanie mojej pozycji.

Największa przeszkoda w drodze do sukcesu

Największą przeszkodą była pewna niechęć oraz obawy potencjalnych pacjentów w początkowym okresie prowadzenia działalności, gdy medycyna estetyczna nie była jeszcze tak popularna, jak obecnie.

Najszczęśliwsza chwila w karierze

Najszczęśliwszą chwilą w mojej karierze przeżywam za każdym razem gdy pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

Największy zawodowy sukces

Największym sukcesem jest dla mnie to, że mam liczne grono stałych pacjentów, którzy zawsze do mnie wracają i polecają moje usługi innym.

Największe marzenie

Dalsze rozbudowywanie działalności, w tym otwarcie kolejnych salonów.

Najbliższa przyszłość

W najbliższej przyszłości planuję ponurkować w ciepłej wodzie wśród ryb.

Rada dla kobiet, które pragną odnieść sukces

Nie będzie to zapewne odkrywcze, ale do odniesienia sukcesu konieczna jest determinacja, wiara w to, co się robi oraz oczywiście odrobina szczęścia. Dla mnie bardzo ważne było, jest i będzie także wsparcie mojej rodziny.

Kontakt: http://www.grazynabem.pl/

Redaktor: Kinga Kozłowska/Obcasy.pl