Grzejnik łazienkowy – coś więcej niż ogrzewanie!

Na zimowe wieczory ciepło jest kluczem do zrelaksowania się po mroźnych dniach spędzonych poza domem. Podczas kąpieli lub prysznica potrzebujemy nie tylko ogrzewania, ale także odpowiedniego nastroju i muzyki. Zadba o to grzejnik łazienkowy, który posiada zestaw głośników i podświetlenie LED w stylu zen.

Grzejnik łazienkowy – coś więcej niż ogrzewanie!

Technologia zaczyna przerastać oczekiwania, a przedmioty codziennego użytku zaczynają przybierać nowe postacie, których funkcje w znaczący sposób umilają nam życie. Dziś pod lupę bierzemy grzejnik Sensium o mocy 1750W, dostępny w dwóch kolorach – białej i czarnej perle. Co go wyróżnia?

Głośniki

Możemy przesłać do nich muzykę z dowolnego urządzenia – za pomocą Bluetooth. Emitują czysty dźwięk. Dzięki kąpieli połączonej z nastrojową muzyką możemy się uspokoić i wyciszyć, a także zmniejszyć napięcie emocjonalne.

Podświetlenie LED

W tylnej części urządzenia znajdziemy diody LED, które delikatnie podświetlają go w stylu zen, czym wprowadzają w łazience unikalny nastrój. Wnętrza, które zaaranżowano w tej stylistyce, charakteryzują się minimalizmem, prostymi i geometrycznymi formami, a dopełnia je relaksujące światło.

Ogrzewać czy suszyć ręczniki?

Gdy na typowym grzejniku rozłożymy mokry ręcznik – będzie on utrudniał wydostawanie się ciepłego powietrza, które zostało przez urządzenie wytworzone. Łazienka nie będzie dostatecznie ogrzewana, gdyż większość energii zostanie wykorzystana jedynie do wysuszenia ręcznika. Aby rozwiązać ten problem opracowano 3CS system, który pozwala na jednoczesne suszenie ręczników i ogrzewanie pomieszczenia. Jest to możliwe, dzięki współpracy płyty promieniującej z aluminium i wentylatora. Grzejnik łazienkowy z oferty Atlantic Polska może pracować z maksymalną mocą w czasie od 5 min. do 2 godz., po czym samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Dzięki temu szybko możemy dogrzać łazienkę przed kąpielą i wysuszymy ręczniki, bieliznę czy szlafrok.

Funkcja 24h/auto załącza tryb pracy z pełną mocą – automatycznie co 24 godziny. Dlatego każdego dnia tygodnia, o tej samej porze, możemy przygotować łazienkę na kąpiel lub wysuszyć ręczniki.

Warto dodać, że grzejnik można kontrolować przez aplikację mobilną. Opcja pozwala na wyświetlanie zużycia energii i zaoszczędzonej kwoty ogrzewania na telefonie lub tablecie. Oprócz tego, urządzenie posiada czujniki ruchu i światła. Grzejnik „wie” czy ktoś jest w domu, a także jaka jest pora dnia. Z kolei czujnik otwartego okna przekazuje mu informację o wietrzeniu. Dzięki nim urządzenie dostosuje swoją pracę do zmieniających się okoliczności. Wbudowany wieszak umożliwia wygodne suszenie ręczników kąpielowych lub bielizny. Funkcja auto-diagnostyka, w wypadku ewentualnej usterki, wyświetli o niej informację. Natomiast dzięki blokadzie ustawień termostatu będziemy mieć pewność, że dziecko nie zmieni  ustawień.

Grzejnik łazienkowy – coś więcej niż ogrzewanie!

Wpis znaleziono dzięki:

- wystrój domu

- ogrzewanie domu

- łazienkowe akcesoria