Stylizacje gwiazd na konferencji jesiennej ramówki TVN!

Konferencja ramówki TVN to zawsze niezwykle ważne wydarzenie w świecie showbiznesu. Wszystkie gwiazdy stacji starają wyglądać lepiej od innych. W końcu jeżeli znikną w szarym tłumie to nikt o nich nie napisze...

Weronika Książkiewicz,  screenshot Instagram
Weronika Książkiewicz, screenshot Instagram

Bezkonkurencyjna okazała się Małgosia Kożuchowska, która zawsze wygląda rewelacyjnie. Aktorkę bardzo krytykowano po tym jak przytyła w ciąży. Teraz śmiało może odsłonić płaski brzuszek!

Stylizacja Joanny Krupy bez wątpienia była jedną z seksowniejszych na tej imprezie. Prowadząca Top Model odsłoniła baaardzo dużo swojego pięknego biustu!

Nie wiadomo niestety, o co chodziło ze złotym szlafrokiem Małgorzaty Rozenek. Bez wątpienia jednak było to oryginalne! Ale czy ładne…?

Głośne TAK mówimy stylizacji Julii Kamińskiej. „Brzydula”, która teraz ma swój czas w „Singielce” olśniła nas długą wzorzystą spódnicą i ceglastą, falbaniastą bluzką. Do tego odważnie dobrała niebieską torebkę! Młodość na wszystko pozwala.

Naszej uwadze nie umknęła też koktajlowa sukienka Renaty Kaczoruk. Nowa gwiazda stacji TVN Style postawiła na pastelowy róż i czarne, asteckie wzory. Nam się podoba!

Resztę oceńcie sami!