Gwiazdy w sukniach ślubnych boho

W nowym atelier projektantki Marty Trojanowskiej w Warszawie odbył się pokaz prasowy połączony z premierą kolekcji sukien Barcelona.

Gwiazdy w sukniach ślubnych boho

Marka Suknie Boho by Marta Trojanowska istnieje na polskim rynku od trzech lat. Ambasadorką marki jest Anna Skura (What Anna Wears). Jest to pierwsza i jedyna taka pracownia sukien ślubnych w Polsce i prawdopodobnie na świecie, gdzie spersonalizowana kreacja powstaje od początku do końca w ciągu zaledwie kilku godzin.

Na spotkanie przybyły m.in.: Alżbeta Leńska oraz Ilona Lewandowska, a także Magdalena Pieczonka i Oliwia Cymińska. Wszystkie gwiazdy wystąpiły w sukniach ślubnych.
Marka Suknie Boho zyskała miano jednej z topowych pracowni sukien ślubnych. Aktorki Alżbeta Leńska oraz Ilona Lewandowska wybrały na swój ślub suknie od tej właśnie projektantki. Kreacje cechuje delikatność, zwiewność, bogactwo i różnorodność faktur.

Premierowa najnowsza kolekcja Barcelona to projekty odważne, autorskie, niespotykane na polskim rynku ślubnym. Suknie, których nie da się przeoczyć – glamour boho.
Kreacje zbudowane są z delikatnych bawełnianych koronek, w których dominuje beż, a także elementy złota. Poza projektami indywidualnymi na zamówienie, w pracowni Marty Trojanowskiej znajdziemy również kolekcje gotowych wzorów sukien ślubnych. Co ciekawe, każdą z kreacji można przefarbować na inny kolor lub wystylizować na co dzień, dodając botki lub kapelusz.
Jak mówi sama projektantka: „Styl boho to nie tylko trend w modzie, to styl życia!”.

Podczas spotkania ogłoszona została licytacja uszycia sukni ślubnej u Marty Trojanowskiej oraz sesji zdjęciowej wykonanej przez Kamilę Bannach. Licytacja pojawi się na stronie marki, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji One Day, wspierającej dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.