Horoskop od 14 do 21 listopada 2022

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie spokojniejszy, lepszy bądź odwrotnie, szalony i zwariowany. Czy nie jest w dużej mierze tak, że to zależy od naszego nastawienia?

Horoscope circle

Naturalnie mamy nadzieję na dobry tydzień. Planujemy wydatki, pracę czy naukę. Czy uda nam się zaplanować miłą atmosferę z rodziną, znajomymi czy ukochanym?

Baran

Barany od poniedziałku będą nazbyt towarzyskie, radosne, mogą spodziewać się dobrych wiadomości. W pracy wykażą się szybkim działaniem. Środa będzie przełomowa, bo dobra passa zniknie i wszystko będzie szło pod górkę. Trudności pojawią się w kontaktach z najbliższymi. Może trzy głębsze oddechy? W weekend będą zadowolone z życia, będą odnosić sukcesy towarzyskie i brylując wśród znajomych.

Byk

To nie będzie dobre rozpoczęcie tygodnia, Byki będą rozproszone, wiele rzeczy będzie się działo naraz i wiele osób będzie się z nimi kontaktować. Od środowego popołudnia odetchną z ulgą i zajmą się spokojnie rodziną, domem i uczuciami. Intuicja ich nie zawiedzie, dobrze zainwestują pieniądze. Czyżby nie sprostali wymaganiom znajomych? Trudno, wszystkich nie da się zadowolić.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą w swoim żywiole, będą prowadziły ożywione życie towarzyskie i będą miały mnóstwo dobrych pomysłów. Środa będzie zmienno-nastrojowa. Z jednej strony zajmą się sprawami domowymi, uczuciowymi i jeśli mają dzieci, to poświęcą im więcej czasu z drugiej będą robić to po omacku. Na szczęście weekend będzie radosny, będą się dobrze bawić, nie opuszczą żadnej imprezy.

Rak

Na początku tygodnia Raki będą zmuszone do spotykania się z ludźmi i może je to męczyć, mało czasu będą miały dla siebie. W środowe popołudnie uda im się żyć tak jak lubią, spokojnie i empatycznie, mogą nawiązać dobre relacje z innymi. W związkach poczują się kochane, a wolne Raki mogą poznać kogoś miłego. Weekend spędzą na imprezach towarzyskich, wśród ludzi.

Lew

Na początku tygodnia Lwy będą rozmowne, towarzyskie, kreatywne, będą poznawać wiele nowych osób i mogą mieć szczęście w sprawach zawodowych. Od środowego popołudnia więcej uwagi będą zwracać na sprawy domowe, rodzina będzie wymagała troski. W weekend będą miały doskonałe samopoczucie, mnóstwo okazji do zabłyśnięcia w towarzystwie i do romansowania.

Panna

Panny mogą być nie w sosie, ludzie będą im się wydawać zbyt lekkomyślni i beztroscy. Ta jesienna aura jeszcze bardziej pogłębia ten stan nijakości. Od czwartku będą miały dobry czas dla miłości i spraw rodzinnych, mogą zająć się sprzątaniem domu i sprawi im to przyjemność. Weekend spędzą w większym towarzystwie, na zabawach i rozrywkach.

Waga

Towarzyskie Wagi na początku tygodnia będą przeżywać oblężenie towarzyskie. W pracy również pomocni będą inni ludzie. Od czwartku mogą mieć trudności w relacjach rodzinnych i uczuciowych, najbliższe osoby będą wymagające i zaborcze. W weekend będą świetnie się bawić, brać udział w imprezach wszelkiego typu.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą w złym nastroju, bo skazane będą na przebywanie wśród ludzi. Teraz potrzebują samotności i przemyśleń. Mogą być zmęczone ludźmi, mimo, że relacje będą korzystne. Od środowego popołudnia będą nastawione uczuciowo i empatycznie, na pierwszym planie będzie rodzina i dom oraz domowe obowiązki. W weekend mogą mieć chandrę, mogą się pokłócić z bliskimi.

Strzelec

Strzelce w pierwszych dniach tygodnia będą tryskać radością i energią, życie będzie wydawało im się piękne, a ludzie wspaniali. Będą uwodzić, bawić się i flirtować. Od środowego popołudnia ważniejsze będą sprawy rodzinne, mogą czuć się mocno ograniczone przez domowe obowiązki. Za to w weekend będą imprezować, bawić się na całego i robić na wszystkich dobre wrażenie. Ciekawe co na to druga połówka?

Koziorożec

Koziorożce będą na początku tygodnia nastawione towarzysko, kontakty z ludźmi mogą przyczynić się do lepszej pracy i sukcesów zawodowych. Od czwartku poświęcą więcej czasu rodzinie i sprawom uczuciowym, będą bardziej skłonne okazywać miłość partnerowi, ale przede wszystkim zajmować się będą domem. W weekend czeka je sporo rozrywek i zabawy.

Wodnik

Wodniki początek tygodnia zaliczą do udanych, będą miały dość rozmów z innymi, kontaktów zawodowych i nowych znajomości, aby czuć się szczęśliwe. Mogą dostać dobre wiadomości. Od środowego popołudnia mogą czuć się ograniczone przez rodzinę i obowiązki domowe, praca stanie się obciążeniem i niełatwo będzie się dogadać z innymi. Weekend przyniesie im sporo zabawy i radości.

Ryby

Ryby w pierwszych dniach tygodnia będą zmęczone, poirytowane, lekko nerwowe i wszystko będzie im szło jak po grudzie. Od środowego popołudnia będą miały dobry czas, intuicja będzie im sprzyjać, mogą załatwić sporo spraw dla domu i rodziny. Samotne Ryby mogą się w tych dniach zakochać. Weekend będzie dla nich okazją do spotkań z przyjaciółmi, ale raczej będą realizować plany innych, niż swoje.