Horoskop od 16 do 23 stycznia 2023

Na gwiezdnym tronie siedzi Koziorożec. To król rozrywki i zabawy, często szybko się nudzi, ogólnie bez problemów i emocjonalnych dylematów.

Strzelce na początku tygodnia będą tryskać energią i dobrym humorem. Będą pełne inwencji i świetnych pomysłów.

Baran

Barany na początku tygodnia będą pełne optymizmu, będą nastawione na działanie, energia będzie je rozpierać. Od wtorku powinny każdą decyzję przemyśleć, rozważyć wszystkie za i przeciw, będą musiały też nadrobić zaległości lub zrobić porządki. Czwartek przyniesie im urozmaicenie w życiu towarzyskim, będą bywalcami imprez karnawałowych i świetnie się będą cały weekend bawić.

Byk

Byki w poniedziałek mogą mieć gorszy nastrój, będą często się irytować i ciężko będzie z nimi wytrzymać. Od wtorku odetchną, zajmą się pracą i będą nastawione na zbieranie efektów swej pracy, mogą sporo teraz osiągnąć. W czwartek zaczną myśleć o weekendzie i imprezach karnawałowych, będą miały dobre pomysły na zabawę. W niedzielę będą pełne namiętności.

Bliźniaki

Bliźnięta w poniedziałek będą odnosić sukcesy zawodowe i towarzyskie. Od wtorku nastrój im się popsuje, będą musiały przysiąść fałdów i wziąć się do pracy, powinny też zadbać o zdrowie i ciepło się ubierać. Czwartek zmieni sytuację, nabiorą chęci do życia za sprawą zbliżających się imprez karnawałowych, będą przez cały weekend towarzyskie i w dobrym humorze, będą dużo flirtować.

Rak

Raki w poniedziałek mogą mieć poczucie, że nad niczym nie panują i inni podejmują decyzje za nie. Od wtorku zmieni się ich nastawienie do życia, zajmą się pracą i porządkami, nie będą miały czasu, żeby narzekać. Od czwartku mogą mieć problemy z utrzymaniem dobrego nastroju, zabawy karnawałowe nie będą im w smak i dopiero w niedzielę odzyskają dobry humor i napęd życiowy.

Lew

Lwy w poniedziałek będą pełne energii, wspaniałomyślnie będą obdarowywać innych swą uwagą. Od wtorku humor im się zepsuje, bo trzeba będzie zająć się nudnymi, rutynowymi sprawami, a w domu trzeba będzie zająć się sprzątaniem. Od czwartku będą pełne inwencji, kreatywnie będą wpływać na rzeczywistość, weekend spędzą na zabawie na balu karnawałowym.

Panna

Panny w poniedziałek będą chciały dużo osiągnąć, lecz za bardzo będą ulegać innym. Od wtorku będą miały większe szanse na sukcesy dzięki swej pracowitości i zaangażowaniu, w domu mogą liczyć na pomoc bliskich osób. Czwartek zmieni im nastrój na bardziej towarzyski, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i randki, a przede wszystkim na imprezy karnawałowe.

Waga

Wagi rozpoczną tydzień w świetnym humorze, będą kreatywne i pełne zapału do pracy. Od wtorku okaże się, że muszą zająć się nudną papierkową robotą i stracą chęć do wymyślania nowych rzeczy, w domu czekają je nudne obowiązki. Od czwartku myślami będą już na party, będą dbać o swój wygląd i romansować na każdym kroku, a przez weekend doskonale się bawić.

Skorpion

Skorpiony w poniedziałek będą w złym humorze, często mogą wpadać w złość, trudno będzie się z nimi porozumieć. Od wtorku ich życie stanie się spokojne, zajmą się obowiązkami, ze wszystkim zdążą na czas, obowiązki domowe i praca ukoją ich nerwy. W czwartek aura wokół nich się zmieni, staną się bardziej towarzyskie i dobrze będą się bawić na zabawach karnawałowych.

Strzelec

Strzelce na początku tygodnia będą tryskać energią i dobrym humorem. Będą pełne inwencji i świetnych pomysłów. Od wtorkowego popołudnia nastrój wyraźnie im się popsuje, będą zmuszone wykonywać nudne, rutynowe zadania, szarość życia będzie dawać im się we znaki. Od czwartku będą mogły poddać się nurtowi życia towarzyskiego i uczuciowego, czemu będą sprzyjać balom.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek muszą uważać, żeby nie podpaść u szefa, lepiej, żeby nie wypowiadały swego zdania na temat polityki firmy. Od wtorku zajmą się pracą, metodycznie i w świetnie zorganizowany sposób, co przyniesie im oczekiwane wyniki. Od czwartku mogą mieć gorszy nastrój i napady melancholii, nawet zabawy karnawałowe im nie pomogą, dopiero w niedzielę poczują się lepiej.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek będą błyszczeć elokwencją i dowcipem oraz zasypywać wszystkich świetnymi pomysłami. Od wtorku będzie trzeba zająć się szarym życiem, sprawami prozaicznymi i praktycznymi, w czym nie będą czuły się dobrze. Od czwartku będą mogły zająć się tym, co lubią, będą bardzo towarzyskie, będą organizować imprezy karnawałowe, na których będą doskonale się bawić.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą miały tendencję do ulegania innym, mogą czuć się przytłoczone przez osoby bardziej od nich aktywne. Od wtorku spadnie na nie dużo obowiązków, ale zajmowanie się nimi i sprzątanie pomogą im się uporać z kiepskim jesiennym nastrojem. Od czwartku będą brały udział w ożywionym życiu towarzyskim, dadzą sobie powróżyć na balu.