Horoskop od 22 do 29 maja 2023

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Czy zmienne humory będą towarzyszyć Rakom?

znak zodiaku rozne

Baran

Barany rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą pełne energii i chęci do działania. Chętnie będą wchodzić w romanse i flirty. Od wtorku będą miały przed sobą sporo wyzwań, będą walczyć i wygrywać, choć zwycięstwa mogą je kosztować dużo energii. Od czwartku mogą liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności i dobre wiadomości. W weekend będą miały gorsze samopoczucie, nie uda im się odpocząć.

Byk

Byki w poniedziałek będą rozleniwione, ale będą miały pozytywne nastawienie do życia. Od wtorku będą energiczne, sprawnie będą sobie radzić z rozwiązywaniem problemów, będą też namiętne i uczuciowe. Od czwartku wokół nich dużo będzie się działo, ale mogą mieć poczucie, że nic z tych działań nie wynika. Weekend spędzą w domowym zaciszu lub ciesząc się kontaktem z przyrodą.

Bliźnięta

Bliźnięta w poniedziałek będą towarzyskie i romansowe, mogą mieć chęć na randki i spotkania w większym gronie. Od wtorku zostaną postawione przed trudnymi zadaniami, mogą mieć przez to mało czasu na rozrywki i zabawę. Świetnie będą się czuły w czwartek i piątek, mogą zostać wysłane w podróż służbową lub będą planować wyjazd na weekend, ale wyjazdy weekendowe mogą nie przynieść im radości.

Rak

Raki w poniedziałek mogą mieć gorsze samopoczucie, nic nie będzie się układać po ich myśli. Od wtorku poczują się pewniejsze, z łatwością będą sobie radzić z przeciwnościami, dobrze będzie im się układać w związkach osobistych. Od czwartku będą w ruchu, dużo będzie się działo, ktoś może prawić im morały. W weekend będą chciały spokoju i aby go sobie zapewnić będą starały się uporządkować otoczenie.

Lew

Lwy w poniedziałek będą flirtować i romansować, również w pracy, co wcale nie będzie im przeszkadzać w wypełnianiu obowiązków. Od wtorku mogą spodziewać się ataków zazdrości partnera, może dochodzić do kłótni, a w pracy nic nie będzie szło tak jak trzeba. Od czwartku aura wokół nich się wypogodzi, będą planować wyjazdy na weekend, w pracy będą inspiracją dla innych. W niedzielę mogą źle dogadywać się z rodziną.

Panna

Panny w poniedziałek mogą mieć problemy z koncentracją, praca może sprawiać im problemy, dobrze zrobi im kontakt z przyrodą. Od wtorku będą doskonale zorganizowane, poradzą sobie z najtrudniejszymi sprawami. Od czwartku mogą czuć się zmęczone, osłabione, obowiązki będą je przerastać, a ludzie drażnić. W weekend mogą gdzieś wyjechać, uda im się odpocząć i zregenerować siły.

Waga

Wagi w poniedziałek uznają, że muszą zadbać o siebie, sprawią sobie nowe stroje i umówią się na randkę. Od wtorku będą walczyć z trudnościami w pracy i z zazdrością partnera. Czwartek i piątek będą dla nich szczęśliwe, mogą wygrać coś w grach liczbowych, dostać ciekawą propozycję i dobrze będą się bawić. W weekend, może dopaść je chandra, mogą mieć kłopoty w kontaktach z rodziną i partnerem życiowym.

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień spokojne, doskonale będą się dogadywać ze współpracownikami. Od wtorku będą pełne energii, sprawne w działaniu i będą logicznie myśleć, poradzą sobie z każdym zadaniem. Będzie to dla nich czas namiętności i dobrych relacji z partnerem. W czwartek  i piątek będą w ruchu, niektóre sprawy będą wymagały wyjazdów. W weekend zajmą  się sprawami domowymi.

Strzelec

Strzelce rozpoczną tydzień w dobrym humorze, dobrze będzie im szło w negocjacjach i sprawach wymagających współpracy. We wtorek i środę mogą mieć dużo spraw do załatwienia, mogą nie nadążać za wymaganiami w pracy, powinny uważać na przeciążenia. Od czwartku będą w swoim żywiole, w ruchu, będą uprawiać sporty, grać w różne gry i spotykać się z ludźmi. W weekend mogą czuć się ograniczane przez innych.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek mogą mieć gorsze samopoczucie, mogą mieć trudności w relacjach z ludźmi. Od wtorku będą wyjątkowo sprawne, dobrze zorganizowane, będą jasno i logicznie myśleć. W związkach osobistych przeżyją namiętne chwile, a samotne Koziorożce mogą poznać kogoś ekscytującego. Od czwartku będą roztargnione i rozproszone, za to w weekend dużo uda im się zrobić w domu.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą nastawione na dobre relacje z ludźmi, będą dużo rozmawiać, plotkować i flirtować. Od wtorku mogą mieć gorsze dni, sprawy będą się układać nie po ich myśli, mogą się z kimś pokłócić. Od czwartku poczują przypływ sił i natchnienia, będą miały świetne pomysły, ktoś będzie dla nich inspiracją. W weekend mogą czuć się przytłoczone rodziną i pracami domowymi.

Ryby

Ryby na początku tygodnia będą niezdecydowane, niepewne siebie i swoich wyborów. Od wtorku będą bardziej zdecydowane i stanowcze, a w związkach namiętne i uczuciowe. W pracy mogą liczyć na sukcesy. W czwartek i piątek mogą czuć się zmęczone, mogą mieć problemy z kontaktach z ludźmi, w pracy źle będzie im się układać. W weekend zajmą się porządkami, poświęcą czas rodzinie.