Horoskop od 24 lipca do 31 lipca 2023

Lew już od początku tygodnia będzie ambitny i zdeterminowany. Czekają go zmiany w życiu. Zarówno w towarzyskim jak i zawodowym!

Horoskop od 24 lipca do 31 lipca 2023
Horoskop od 24 lipca do 31 lipca 2023

Baran

Poniedziałek dla baranów będzie dobrym dniem. Mawiają, że w poniedziałek nie powinno się niczego załatwiać, jednak tutaj sytuacja ma się odwrotnie, jeśli zwlekałeś z odwiedzinami w Urzędzie Skarbowym, lub innej instytucji – nadrób to w poniedziałek. Od wtorku będzie trochę nerwowo, namiar pracy i obowiązków sprawi, że będzie Ci potrzebny relaks. W piątek czas na zasłużony odpoczynek, a weekend weź udział w jakimś konkursie, bo nagroda wisi w powietrzu!

Byk

Początek tygodnia będzie trudny, przez jedną przykrą niespodziankę. Jednak do środy wszystko powinno się ustabilizować. Warto skupić się na pracy, bo dotychczasowe starania w końcu przyniosą Ci zasłużoną premię. Piątek to idealny czas na spotkanie z przyjacielem i szczerą rozmowę. Pozwoli Ci to na zakończyć tydzień ze spokojem i dobrym nastawieniem na przyszły!

Bliźnięta

Niezależnie od dnia tygodnia – to dobry czas na urlop. Odpocznij, naładuj baterie, by móc wrócić do pracy z nową energią. Choćby dwa dni za miastem sprawi, że Twoja motywacja do pracy wzrośnie i będziesz bardziej efektywna. Jest to też dobry tydzień na spotkania ze znajomymi, czy rodzinny obiad. Zaproś do siebie najbliższych, by przy wspólnym posiłku wspólnie odpocząć.

Rak

Poniedziałek będzie nieco pechowy. Coś co miałeś załatwić dziś – zostaw na jutro. We wtorek ktoś z rodziny zadzwoni z nowiną, której się nie spodziewasz. Środek tygodnia będzie raczej stabilny, ale pracowity! Przygotuj się na nowe wyzwania. W weekend zrób coś dla siebie – masaż, paznokcie, czy opalanie, by odpocząć przed następnym tygodniem.

Lew

Lwy w poniedziałek powinny wdrążyć zmiany w życie, o których myślą od dawna. To dobry moment na takie decyzje. Już najbliższe dni przyniosą pozytywne efekty. W czwartek możesz spotkać dawnego znajomego, z którym niestety urwał Ci się kontakt – to idealny moment na odnowienie relacji. W piątek warto wybrać się na imprezę, bo w tym tygodniu dobra passa nie opuści żadnego lwa, kto wie, może pozna jakąś miłość?

Panna

Panna będzie od poniedziałku wypoczęta i pełna pozytywnej energii. Tydzień w pracy minie jej w mgnieniu oka. Zdąży ze wszystkiego rozliczyć się w terminie. Uważaj jednak na 4 sierpnia. Czeka Cię niespodzianka. Spędź czas z rodziną, dla której ostatnio miałaś mniej czasu, niż byś chciała.

Waga

Przypływ gotówki czyha za rogiem. To dobry czas na inwestycję. Jeśli przymierzasz się do kupna mieszkania, zajrzyj w oferty. Czeka na Ciebie coś naprawdę wyjątkowego. Koniec tygodnia będzie trochę nerwowy, bo coś pójdzie nie po Twojej myśli. Jednak weź się w garść i obróć to na swoją korzyść. Ważna w tym tygodniu będzie praca i obowiązki.

Skorpion

Już poniedziałek będzie leniwym dniem. Później trudno będzie Ci nadrobić ten czas. Uważaj na terminy, bo o czymś ciągle zapominasz. Warto się skupić na pracy, bo ktoś dostanie w Twojej firmie awans. Nie pozwól, by słabszy dzień skreślił Cię z tej listy. Czwartek będzie już bardziej mobilizował do pracy. Spraw miłą niespodziankę swojej rodzinie i wyjdźcie gdzieś razem. Ten tydzień to dobry czas na zacieśnianie rodzinnych więzów.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek będą niewyspane i rozdrażnione. Wszystko przez pogodę, która płata figle. Jednak wyrobisz się z terminami. Ważne będą rodzina, dom i spokój. W końcu nie zapowiedzieli się żadni goście i będziecie mogli z domownikami spędzić weekend w samotności. Może wspólne gry? W niedzielę wskazana byłaby wycieczka do lasu, lub nad jezioro. Obcowanie z naturą dobrze Ci zrobi!

Koziorożec

Miłosno i beztrosko. Tak zapowiada się poniedziałek. Jeśli nie znalazłeś jeszcze swojej drugiej połówki to jest ona bardzo blisko. W pracy będzie raczej spokojnie, ale Wy będziecie się martwić czymś innym. Czy szykuje się wyjazd do domu rodzinnego? Jest to dobry czas na wszelkie uczuciowe spraw. Zarówno rodzinne jak i damsko-męskie.

Wodnik

Wodniki będą w poniedziałek radosne i dobrze nastawione. To dobry czas na realizację jakiegoś szalonego pomysłu, który od dawna chodzi Wam po głowie. Dodatkowo warto byłoby rozwinąć swoje talenty. Może udział w talent-show? Twój partner jednak będzie przeciwny Twoim pomysłom i trochę się na tym polu posprzeczacie. Jednak już w weekend wszystko się unormuje i osiągniecie kompromis.

Ryby

Ryby w poniedziałek będą rozdrażnione i trochę smutne. Jest to dobry moment na spędzenie trochę czasu ze swoim partnerem i rozmowie o przyszłości. Mimo ponurego humoru. relacje międzyludzkie będą w tym tygodniu szły naprawdę dobrze. Na imprezie u znajomych zdobędziesz nowe kontakty, które pomogą Ci w niedalekiej przyszłości.