Hotel przy lotnisku doda Ci skrzydeł

Dlaczego latamy samolotami? Odpowiedź jest oczywista – ponieważ jest szybko i wygodnie. Krótszy czas dotarcia na miejsce to więcej wolnych chwil na odpoczynek lub załatwienie służbowych formalności.

hotel przy lotnisku

Co jest najlepszym dopełnieniem lotniczych podróży? Hotel – położony blisko lotniska i przyjazny biznesowi.

Samolot należy do najbezpieczniejszych środków transportu. Nic dziwnego, że korzystamy z niego coraz chętniej i częściej – co cztery sekundy na świecie odnotowuje się start tej maszyny. Nieodzownym elementem lotniskowej infrastruktury stają się więc hotele, które oferują szerokie spektrum usług i pozwalają szybko zregenerować siły.

Podróż służbowa? Tylko samolotem!

Czy wiesz, że w 2014 roku liczba służbowych przelotów między Warszawą a Katowicami wzrosła aż o 63 proc.? Stolica od zawsze była punktem, w którym rozpoczyna się wiele podróży. Natomiast w Katowicach dynamicznie rozwija się sektor przedsiębiorczości, głównie ze względu na Specjalną Strefę Ekonomiczną, która przyciąga inwestorów z całej Polski.

Hotel z polotem przy lotnisku

Nie lubisz tracić czasu na szukanie odpowiedniego hotelu? Nie musisz. Z Lotniska Chopina w Warszawie zaledwie kilka minut przejazdu (dokładnie 2,3 km) dzieli Cię od nowoczesnego hotelu Novotel Warszawa Airport. Siły witalne po podróży odzyskasz w odkrytym basenie i nowoczesnym klubie fitness. Kulinarne zmysły nakarmisz w restauracji, która oferuje dania kuchni międzynarodowej. A gdy będziesz wybierał się w podróż powrotną, na lotnisko zawiezie Cię hotelowy samochód.
Możesz też zdecydować się na nocleg w hotelu Mercure Warszawa Airport. Podobnie jak w Novotelu, bez problemu zarezerwujesz tam salę konferencyjną z niezbędnym wyposażeniem lub przeprowadzisz szkolenie.

Śląska gościnność, europejski standard

Każdego dnia Katowice witają gości z różnych stron świata. Z nowoczesnego portu lotniczego Katowice Pyrzowice dostaniesz się do swojego hotelu ibis Katowice Centrum, z którego zaledwie kilometr dzieli Cię od Katowickiego Spodka. Możesz też wybrać ibis Katowice Zabrze. Dzięki bezprzewodowemu dostępowi do internetu będziesz miał stały kontakt z Twoimi klientami, a otwarty całą dobę bar z przekąskami umili służbowy wyjazd i oczekiwanie na powrotny lot. Z obu hoteli łatwo dojedziesz też do innych miast regionu i zwiedzisz pełen atrakcji Górny Śląsk.