Jak schudnąć po 40?! Odpowiedz na pytanie i WYGRAJ wyjątkowy program 30 dni dla szczupłej sylwetki!

konkurs jak schudnac po 40tce

Kochane Czytelniczki! (i Czytelnicy:))

Lato to czas, kiedy wyjątkowo łatwo schudnąć. Nawet dietetycy polecają wybranie właśnie tego okresu na zrzucanie zbędnych kilogramów! W związku z tym, dla wszystkich Pań po 40tce, które zmagają się z fałdkami i boczkami mamy coś specjalnego! To oczywiste, że przemiana materii po 40. roku życia daje się we znaki… i w rozmiar jeansów. Na szczęście, przybywamy z pomocą!

Do wygrania!

2 x książka „Jak schudnąć po 40?” Agnieszki Mielczarek!

Kompletny program 30 dni dla młodego wyglądu i szczupłej sylwetki. Dietetyczne menu na cały miesiąc! Agnieszka Mielczarek w swojej książce pokazuje, że wystarczy wyeliminować mleko, jajka i gluten, żeby waga sama spadła. Dzięki niej dieta nie będzie żadnym wyrzeczeniem!

Aby wygrać należy:

  • Poprzeglądać Obcasy.pl 🙂 -> W komentarzu pod tym postem wkleić linki do dwóch dowolnych materiałów na temat diety / zdrowego odżywiania [Gwarantujemy, że znajdziesz ich tutaj sporo!] i napisać w kilku zdaniach, dlaczego właśnie Ty powinnaś dostać tę książkę!
  • Polubić Obcasy.pl na Facebooku

Spośród Waszych odpowiedzi jury redakcyjne wybierze dwie, które najbardziej nam się spodobają!

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 21.07.2016 i kończymy 28.07.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 28 lipca o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Wyniki konkursu!!!

Książki zdobywają…

  1. Pani
  2. Pani ponieważ nie potrafimy sobie nawet wyobrazić jak silną kobietą może być Matka ośmiorga dzieci 🙂

Gratulujemy serdecznie!

Laureatki prosimy o wiadomość na konkurs@obcasy.pl z dopiskiem „Jak schudnąć po 40?” oraz danymi do przesyłki w ciągu 7 dni. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

Pozostałym uczestniczkom konkursu serdecznie dziękujemy! Pamiętajcie, że nadprogramowe kilogramy nie świadczą o człowieku! Byle byście dbały o siebie jak najlepiej! 🙂

Redakcja.