Regulamin konkursu: Odpowiedz na pytanie i WYGRAJ wyjątkowy program 30 dni dla szczupłej sylwetki!

konkurs jak schudnac po 40tce

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 21 lipca 2016 i będzie trwał do 10.00 28 lipca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 lipca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze najciekawsze odpowiedzi.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Do wygrania!

2 x książka „Jak schudnąć po 40?” Agnieszki Mielczarek!

Kompletny program 30 dni dla młodego wyglądu i szczupłej sylwetki. Dietetyczne menu na cały miesiąc! Agnieszka Mielczarek w swojej książce pokazuje, że wystarczy wyeliminować mleko, jajka i gluten, żeby waga sama spadła. Dzięki niej dieta nie będzie żadnym wyrzeczeniem!

Aby wygrać należy:

  • Poprzeglądać Obcasy.pl 🙂 -> W komentarzu pod tym postem wkleić dwa linki do dowolnego materiału na temat diety / zdrowego odżywiania [Gwarantujemy, że znajdziesz ich tutaj sporo!] i napisać w kilku zdaniach, dlaczego właśnie Ty powinnaś dostać tę książkę!
  • Polubić Obcasy.pl na Facebooku

Spośród Waszych odpowiedzi jury redakcyjne wybierze dwie, które najbardziej nam się spodobają!

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 21.07.2016 i kończymy 28.07.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 28 lipca o godzinie 12.00.