Jaki szampon dla blondynki, a jaki dla brunetki?

jaki szampon dla blondynkiLinie Timotei Głęboki Brąz i Timotei Złociste Refleksy w nowej odsłonie – siła natury w trosce o piękno włosów.Od ponad 35 lat marka Timotei docenia siłę natury. Staranny dobór najwyższej jakości naturalnych składników i idealnie dobrane receptury pozwalają stworzyć kosmetyki odpowiadające konkretnym typom włosów.

W kolekcji Timotei z Różą z Jerycha znajdziemy dwie linie produktów stworzone z myślą o pielęgnacji koloru włosów blond – Timotei Złociste Refleksy oraz brązowych – Timotei Głęboki Brąz. Dzięki sprofilowanemu składowi szampony i odżywki dzień po dniu odżywiają włosy i podkreślają ich naturalny kolor.

Marka Timotei dba o piękno włosów łącząc w swoich kosmetykach wszystko to, co najcenniejsze w naturze z najnowszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu pielęgnacji włosów. Szampony i odżywki z linii Timotei Złociste Refleksy oraz Timotei Głęboki Brąz zostały wzbogacone o kompozycję esencji z Róży z Jerycha ze specjalnie dobranymi składnikami znanymi z właściwości podkreślających kolor włosów: ekstraktu z henny – do włosów brązowych oraz ekstraktu z rumianku – do włosów blond. Dzięki swoim formułom kosmetyki nadają blask podkreślając kolor włosów i w pełni wydobywają ich naturalne piękno.
Kosmetyki, zgodnie z filozofią Timotei, nie zawierają parabenów, a ich odżywcze formuły tworzone są z wykorzystaniem w 100% naturalnych ekstraktów pochodzących.

35 lat temu powstał pierwszy szampon marki Timotei, który stworzono w oparciu o niespotykanie silną i odporną roślinę – Tymotkę. Od tego czasu misją marki Timotei jest zgłębianie mocy tkwiącej w naturze. Tym razem marka Timotei odkrywa znaną z niezwykłej siły Różę z Jerycha, której ekstrakt jest składnikiem nowej kolekcji produktów do włosów. Roślina ta zawiera unikalny składnik, który chroni strukturę proteinową komórek, dzięki czemu potrafi przetrwać miesiące gorącego słońca bez dostępu do wody, wraz z pierwszą jej kroplą rozkwita na nowo, całym swoim pięknem.
jaki szampon dla blondynkiKolekcja Timotei Złociste Refleksy
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży Jerycha
oraz rumianku znanego z właściwości rozjaśniających, podkreśla jasne pasma blond włosów i nadaje im blask.
Pojemność i cena:
szampony: 250 ml – 7.99 zł, 400 ml – 9.99 zł
odżywki: 200 ml – 7.99 zł

jaki szampon dla brunetkii

Kolekcja Timotei Głęboki Brąz

Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży Jerycha
oraz z ekstraktem z henny, pomaga podkreślić głębie barwy Twoich brązowych włosów i nadaje im witalny blask.
Pojemność i cena:
szampony: 250 ml – 7.99 zł, 400 ml – 9.99 zł
odżywki: 200 ml – 7.99 zł