Już 8 października ukaże się debiutancki album zespołu Red Lips

"To co nam było" to nie tylko hit lata 2013, ale również debiutancki album zespołu Red Lips, którego premiera już 8 października.

1716472301_redlips_skandale
Zaskakujący debiut tego roku. Pierwszy singiel promujący krążek, został doceniony przez Ninę Terentiew nominacją do konkursu Trendy podczas festiwalu TOP Trendy 2013. Miesiąc później zdobył szczyty list przebojów, a jego oglądalność w serwisie youtube.com, sięgnęła ponad 10 milionów wyświetleń.

Już 8 października ukaże się debiutancki album zespołu Red Lips. Drugi singiel „Czarne i białe” w zaledwie 3 tygodnie po premierze stał się najczęściej ściąganym utworem w Muzodajni i do tego kawałka muzycy postanowili nagrać klip, którego premiera zbiegnie się z premierą płyty. Red Lips zdradza także, że na krążku znajduje się jeszcze jeden singlowy utwór, a jego premierę Artyści zaplanowali na koniec bieżącego roku.

Materiał na debiutancką płytę był gromadzony i rejestrowany od 2010 roku. Najbardziej charakterystyczne dla Red Lipsowego brzmienia elementy, to przesterowane gitary, inteligentnie zaaranżowane melodie i charakterystyczny, zachrypnięty wokal Rudej frontwomen.

Nad miksami oraz produkcją muzyczną czuwali Łukasz Lazer i Ruda, dodatkowym wsparciem podczas sesji byli Piroman i Sopel – czyli nasza nieoceniona sekcja rytmiczna – mówią muzycy. Teksty w większości napisała Ruda, w niektórych utworach wsparli ją Roch Poliszczuk i Przemek Wałczuk – przyjaciele zespołu. Za kompozycje odpowiada Łukasz Lazer.

Płyta „To co nam było” to 11 autorskich utworów oraz 2 bonus tracki. Krązek dostępny będzie w donrych sklepach muzycznych, a także formie cyfrowej m.in. W serwisie muzodajnia.pl