Karta lojalnościowa TchiboCard – co możesz zyskać?

Aby docenić swoich wiernych klientów, marka Tchibo stworzyła specjalny program lojalnościowy – Klub TchiboCard. Jak do niego dołączyć i dlaczego warto to zrobić? Co możesz zyskać dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard?

Karta lojalnościowa TchiboCard – co możesz zyskać?

„Korzyści dla lojalnych klientów” to nie kolejne chwytliwe hasło reklamowe – uczestnictwo w programie TchiboCard przekłada się na wymierne profity, do których zaliczają się m.in. niższe ceny na wybrane artykuły z aktualnych kolekcji, zniżki na dowolne produkty za punkty lojalnościowe zwane ziarnami i darmowa dostawa produktów zamówionych w sklepie internetowym. Wszystkie te korzyści są bliżej niż mogłoby Ci się wydawać! Jeżeli chcesz dołączyć do programu lojalnościowego, możesz to zrobić w każdej chwili. Tchibo nie stawia żadnych wymagań dotyczących np. liczby zrealizowanych zamówień czy kwoty wydanej na zakupy. Aby dołączyć do Klubu TchiboCard i otrzymać kartę lojalnościową, musisz tylko wypełnić formularz rejestracyjny. Znajdziesz go na stronie internetowej tchibo.pl. Uzupełnienie kwestionariusza zajmie Ci tylko kilka minut – bez konieczności wychodzenia z domu. Szybko, prosto i wygodnie! Formularz rejestracyjny możesz wypełnić również podczas zakupów w dowolnym sklepie stacjonarnym Tchibo – wystarczy, że zgłosisz obsługującemu Cię sprzedawcy chęć dołączenia do programu lojalnościowego.
Po dokonaniu rejestracji możesz korzystać już ze wszystkich korzyści, które zarezerwowane są dla posiadaczy karty TchiboCard.

Zniżki za ziarna

Jednym z przywilejów, który wynika z faktu posiadania karty TchiboCard, jest możliwość zbierania ziaren. Na czym to polega? Ziarna to punkty, które przyznawane są za każde zakupy, których dokonasz w sklepie stacjonarnym bądź internetowym. Przelicznik jest prosty i przejrzysty – każda wydana złotówka to jedno otrzymane ziarno, które zostaje przypisane do Twojej karty TchiboCard. Nie ma znaczenia, jaki produkt wybrałeś – ziarna przyznawane są za wszystkie towary, które dostępne są w ofercie Tchibo. Zgromadzone ziarna możesz wymienić na zniżki na dowolne produkty przy kolejnych zakupach.
Jak rozpocząć zbieranie ziaren? Jeżeli robisz zakupy w sklepie internetowym, musisz tylko zalogować się na swoje konto TchiboCard. Jeżeli chcesz otrzymać ziarna za towary nabyte w sklepie stacjonarnym, pokaż sprzedawcy swoją kartę lojalnościową – po dołączeniu do klubu wysłana zostanie ona na podany przez Ciebie adres. Dzięki aplikacji mobilnej Tchibo posiadanie fizycznej karty podczas zakupów nie jest jednak konieczne! Jeżeli zainstalujesz ją na Twoim smartfonie, wirtualną kartę lojalnościową będziesz mieć zawsze przy sobie. Aplikacja Tchibo jest dostępna w App Store i Google Play.

Niższe ceny bez wymiany ziaren/punktów

Co tydzień członkowie programu lojalnościowego TchiboCard mają okazję kupienia produktów z najnowszej kolekcji w specjalnych, niższych cenach, więc już przy pierwszych zakupach będąc członkiem klubu możesz odczuć różnicę! A jest w czym wybierać, ponieważ Tchibo oferuje co tydzień zmieniające się kolekcje – artykuły dla domu, ogrodu, ubrania, bieliznę, a także wyśmienitą kawę z upraw ekologicznych!

Program lojalnościowy – jeszcze więcej korzyści

Możliwość zbierania ziaren i wymieniania ich na zniżki oraz niższe ceny na wybrane produkty to nie jedyny przywilej przysługujący członkom Klubu TchiboCard. Na co jeszcze możesz liczyć, przystępując do programu?

  • Każdy posiadacz karty Tchibo może korzystać z darmowej dostawy produktów zamówionych w sklepie internetowym – niezależnie od wartości Twojego zamówienia. W ten sposób każdorazowo możesz zaoszczędzić nawet 12,50 zł!
  • Uczestnicy programu lojalnościowego po zapisaniu się do Newslettera mogą liczyć na urodzinowy prezent-niespodziankę od Tchibo. Możesz być pewien, że zostaniesz miło zaskoczony, dlatego warto podać swój adres e-mail. Dodatkowo za rejestrację do Newslettera otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy. Jeśli chcesz dostawać informacje o specjalnych ofertach smsem – koniecznie podaj także swój numer telefonu. Naprawdę warto.

Brzmi zachęcająco? Dołącz do Klubu TchiboCard już dziś – nie ma na co czekać! Zbieraj punkty, korzystaj ze zniżek i ciesz się z udanych zakupów! Więcej informacji o programie lojalnościowym Tchibo znajdziesz na stronie internetowej: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html

Artykuł sponsorowany

Wpis znaleziono dzięki:

- Dołącz do Klubu TchiboCard

- Karta Tchibo

- Program lojalnościowy