Kochanie gorsze od więzienia

Napisz co sądzisz o komercjalizacji świąt. Znów jest okazja…

Kochanie gorsze od więzienia: z więzienia wyzwolą, z kochania nie zdolą.

I niech tak się zdarzy wszystkim.
Walentynkowo, ogłaszamy mini konkurs. Ci, którzy prześlą na adres redakcji ([email protected] – w temacie walentynki) najciekawsze refleksje o dniu zakochanych, zostaną nagrodzeni specjalnym zestawem Johnnie Walkera. Najlepsze prace zostaną opublikowane na łamach Obcasów w dziale Miłość
Prace przesyłajcie do końca lutego, a 8 marca 2011 nastąpi ogłoszenie wyników.

Sponsorem nagrody jest firma Diageo Polska producent marki Johnnie Walker, która ufundowała 3 zestawy nagród, w każdym zestawie: pendrive , skórzany notes, shaker, piersiówka, brelok.

Johnnie Walker® to wiodąca marka szkockich whisky. Jej asortyment obejmuje pięć, wielokrotnie nagradzanych alkoholi – Johnnie Walker Red Label® (numer 1 szkocka whisky w Polsce i na świecie), Johnnie Walker Black Label® (numer 1 szkocka whisky klasy deluxe na świecie), Johnnie Walker Green Label®, Johnnie Walker Gold Label®, i Johnnie Walker Blue Label®.

Co sekundę wypijanych jest 5 butelek Johnnie Walker®. Co roku, w ponad 200 krajach sprzedaje się 120 milionów butelek tego alkoholu. Asortyment obejmuje produkty na wiele różnych okazji: dla tych co piją whisky każdego dnia i dla tych, którzy chcą nią uczcić szczególne okazje. Pięć głównych marek to szeroka rozpiętość cen i smaków, odzwierciedlających prawie 200-letnią historię marki i zobowiązanie do utrzymania wysokiej jakości. Dodatkowe informacje o whisky Johnnie Walker można znaleść na www.swiatwhisky.pl.