Kolekcja wiosna-lato 2012

Jedną z ciekawszych linii stanowią sandały na podeszwie przypominającej drewno, wykonane w różnych odcieniach brązu, stylizowane na popularne chodaki.
Aktualna kolekcja marki Lesta jest odbiciem wszystkiego, co w tym sezonie najmodniejsze. A że obecnie trendy są bardzo różnorodne – ten przymiotnik najlepiej określa charakter całej serii. Jednakże niezależnie od tego, czy chodzi o linię sandałów stylizowanych na chodaki, wyroby nawiązujące do popularnych rzymianek czy sandały sportowe, wszystkie buty spełniają wymóg maksymalnej wygody i komfortu użytkowania.

Oferta Lesta na sezon wiosna-lato 2012 to bogaty wybór obuwia dla kobiet. Jedną z ciekawszych linii stanowią sandały na podeszwie przypominającej drewno, wykonane w różnych odcieniach brązu, stylizowane na popularne chodaki. Wybór tej tonacji kolorystycznej jest nieprzypadkowy. Neutralna i ciepła gama brązów, naturalnie podkreśla letnią opaleniznę. Przemyślany projekt i konstrukcja zapewniają stopie stabilność, a podeszwa z klinem stanowi idealne podparcie dla śródstopia. Optyczne wysmuklenie łydki, a jednocześnie wygodę, gwarantuje, niewysoki w odczuciu użytkowniczek, obcas. Dwucentymetrowa platforma neutralizuje wysokość i zapewnia komfort nawet w czasie całodziennego noszenia. Dzięki temu sandały stanowią propozycję atrakcyjną nie tylko z czysto estetycznego, ale także funkcjonalnego punktu widzenia. To idealne rozwiązanie dla aktywnych, żyjących w mieście kobiet, które nierzadko cały dzień spędzają na nogach, a ich odwiecznym wrogiem jest… kostka brukowa.
Druga wyróżniająca się linia produktów w kolekcji wiosenno-letniej, to seria nawiązująca do modnych w tym sezonie rzymianek. Paleta naturalnych barw została tu dodatkowo wzbogacona o będące absolutnym hitem ostatniego sezonu, nasycone kolory.