22 edycja Festiwalu PROGRESSteron

22 edycja Festiwalu PROGRESSteron to nie tylko warsztaty i wykłady rozwojowe, to nie tylko spotkania z ciekawymi ludźmi i czas intensywnej nauki,….. to przede wszystkim…. czas tylko dla Ciebie!

22 edycja Festiwalu PROGRESSteron to nie tylko warsztaty i wykłady rozwojowe, to nie tylko spotkania z ciekawymi ludźmi i czas intensywnej nauki,….. to przede wszystkim…. czas tylko dla Ciebie! To miejsce tworzone przez kobiety i dla kobiet! To odpowiedni czas na „wiosenne porządki” wśród zabieganych myśli, stłumionych emocji i potrzeb. To idealny moment na wiosenne przebudzenie, kiedy powiesz sobie „Pragnę poczuć się dobrze sama z sobą, zrobić coś tylko dla siebie, bo wiem, że dzięki temu będę miała więcej energii i radości dla bliskich, dla świata!

Lubin – 5-6 marca 2011
Głogów – 5-6 marca 2011
Jelenia Góra – 12-13 marca 2011
Wrocław – 19-20 marca i 2-3 kwietnia,
Wrocław – 26-27 marca i 9-10 kwietnia 2011

Przygotowałyśmy dla Was 240 propozycji rozwojowych: warsztatów i wykładów z zakresu: psychoedukacji, doskonalenia umiejętności zawodowych, tańca, pracy z ciałem, muzyki, samoobrony, twórczości artystycznej i literackiej, wychowywania dzieci czy zdrowia i wizerunku kobiet.
22. edycji PROGRESSteronu to również rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii na temat WDZIĘCZNOŚCI. Wdzięczność to jedno z niewielu uczuć, które od razu kierują naszą uwagę na to co mamy, otrzymujemy od życia i od siebie. Zwykle koncentrujemy się na tym co przed nami, co mamy do zrobienia, do osiągnięcia i zdobycia. Mamy poczucie, że SZCZĘŚCIE osiągniemy, gdy owo „coś” uchwycimy, gdy doń dojdziemy. Tymczasem WDZIĘCZNOŚĆ od razu pozwala nam poczuć „tu i teraz”, to co JUŻ się zdarzyło dobrego w naszym życiu – co otrzymaliśmy od siebie, od ludzi wokół nas, od życia, czy siły wyższej. Zależy nam, aby jak najwięcej ludzi uświadomiło sobie siłę tego stanu, jego dostępność i wsparcie, jakie nam może dać.