Konkurs na Dzień Kobiet. Do wygrania biżuteria Jubiler Schubert!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie dla Pań z okazji ich zbliżającego się święta. Fundatorem atrakcyjnych nagród jest marka Jubiler Schubert.

LUB

Każda z nas wie, jak trudno czasem jest być Kobietą – stale piękną, zadbaną, a jednocześnie spełniającą się w macierzyństwie, zawsze zorientowaną w obowiązkach domowych i odnoszącą sukcesy w karierze zawodowej. Nic dziwnego, że w pewnych momentach pragniemy po prostu poprawić sobie nastrój wyjątkową biżuterią. Zbliżający się Dzień Kobiet być może da nam ku temu okazję.
Właśnie do tego nawiązuje zadanie, które przygotowałyśmy na konkurs na Dzień Kobiet.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie dla Pań z okazji zbliżającego się święta. Fundatorem atrakcyjnych nagród jest marka Jubiler Schubert.

Zadanie konkursowe: By wziąć udział w konkursie, należy

  • wysłać zgłoszenie poprzez: opublikowanie komentarza ze zdjęciem lub linkiem ze strony  jubilerschubert.pl z wybraną biżuterią pod postem konkursowym na Facebooku na profilu Obcasy.pl  (należy oznaczyć @jubilerschubert) lub na Instagramie na profilu Obcasy.pl (należy oznaczyć #jubilerschubert) i opisać w tym komentarzu, dlaczego wybrałaś właśnie tę biżuterię ze zdjęcia lub linku.
  • LUB pobrać aplikację Obcasy.pl,  zapisać się przez „Konto” oraz zrobić  zdjęcie wybranej biżuterii ze strony Jubiler Schubert  za pomocą przycisku „Aparat” i dodać komentarz lub wysłać zgłoszenie (zdjęcie i komentarz) na meila wygraj@obcasy.pl

Nagrody w konkursie

Dla zwyciężczyń przewidziano atrakcyjne nagrody:

  • 1 miejsce: kod na 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki Jubiler Schubert
  • 2 miejsce: kod na 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki Jubiler Schubert
  • 3 miejsce: kod na 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki Jubiler Schubert

Konkurs trwa od 22 lutego 2022 do 7 marca 2022 marca. Powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziesz tu: Regulamin konkursu na Dzień Kobiet

Skorzystaj również z promocji