Elon Musk ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka najbogatszego człowieka świata?

Nie tak dawno, bo zaledwie w grudniu 2021 roku, właściciel Tesli rozstał się z piosenkarką Grimes. Nie pozostał jednak singlem na długo. Biznesman właśnie zaczął spotykać się z australijską aktorką.

Elon Musk ma nową dziewczynę
Elon Musk ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka najbogatszego człowieka świata? Foto Instagram @elonrmuskk

Nie ma chyba dnia, w którym nie pisano by o Elonie Musku. 50-letni przedsiębiorca, którego fortuna wyceniana jest na około 234 miliardy dolarów, zazwyczaj opisywany jest jednak w kontekście swoich biznesów – produkującej samochody elektryczne Tesli oraz zajmującym się przemysłem kosmicznym SpaceX. Teraz media obiegła wiadomość, że Elon Musk ma nową dziewczynę. Co wiadomo o jego wybrance?

Zobacz także: Odlot. Elon Musk i szalone początki SpaceX. Eric Berger

Elon Musk ma nową dziewczynę

Jak przekazało Daily Mail, Elon Musk spotyka się obecnie z Natashą Bassett. Informator gazety przekazał, że relacja tej dwójki zaczęła się od przyjaźni, ale przerodziła w coś więcej po rozstaniu Muska z Grimes. Para została zauważona podczas opuszczania prywatnego samolotu miliardera na lotnisku w Los Angeles.

Natasha Bassett

Wybranką przedsiębiorcy jest 27-letnia aktorka, Natasha Bassett. Pojawiała się w takich filmach, jak „Ave, Cezar!” czy „Britney Ever After”, w którym wcieliła się w postać piosenkarki Britney Spears. W najbliższym czasie będzie można ją oglądać na ekranach kin w obrazie o życiu króla rock’n’rolla, Elvisa Presleya. Zagrała w nim obok Toma Hanksa.

Niepokorny amant

Elon Musk rozstał się niedawno po 3-letnim związku z piosenkarką Grimes. Była dziewczyna urodziła mu synka, którego para nazwała oryginalnym imieniem X Æ A-Xii. Biznesman był też już dwa, a właściwie trzy razy żonaty – jego pierwszą żoną była Justine Musk, z którą doczekali się szóstki potomstwa. Niestety, jeden z synów pary zmarł w wieku zaledwie 10 tygodni. Po raz drugi na ślubnym kobiercu miliarder stanął razem z Talulah Riley. Małżonkowie szybko się jednak rozwiedli, tylko po to, by zaraz ponownie się pobrać. Ostatecznie rozeszli się w 2016 roku. Musk spotykał się też z aktorką Amber Heard.