Lato we włosach – konkurs

Lato we włosach - konkurs, w którym do wygrania są trzy lokówki marki Philips – dwie z dużym wałkiem 32mm, jedna stożkowa 13-25mm.

Lato we włosach - konkurs
Lato we włosach – konkurs

Upał, słońce, słona woda – to wszystko negatywnie działa na nasze włosy. Dlatego w tym trudnym dla nich okresie warto dbać o ich kondycje, nie rezygnując jednak przy tym z tworzenia pięknych fryzur!

Piękne loki rozwiewane przez morską bryzę, podczas romantycznego spaceru z ukochanym – brzmi kusząco? Zapewne! Dlatego też mamy dla Was coś co pomoże uzyskać piękne fale szybko i bezboleśnie dla włosów.

Do wygrania są trzy lokówki marki Philips – dwie z dużym wałkiem 32mm, jedna stożkowa 13-25mm.

Jakie jest zadanie konkursowe?

1. Napisz jaka jest Twoja idealna letnia fryzura na specjalne okazje, do której wykonania przydałaby się lokówka? (zdjęcia mile widziane!)

2. Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać lokówkę Sublime Ends?

Konkurs trwa do 16. sierpnia! Odpowiedzi proszę dodawać poniżej.

Regulamin <klik>

O produkcie:

Sublime Ends to lokówka opracowana z myślą o ochronie delikatnych końcówek dzięki technologii SplitStop. Stanowi ona wyjątkowe połączenie zoptymalizowanej stylizacji z wykorzystaniem temperatury i zminimalizowanego poziomu tarcia, co sprawia, że włosy pozostają zdrowe od cebulek aż po same końce. Temperatura pozostaje przez cały czas zoptymalizowana, bez nagłych wahań, a wałek jest równomiernie rozgrzany. Dodatkowo wałek jest pokryty gładką powłoką ceramiczną, która ogranicza ciągnięcie pasm włosów. Lepszą pielęgnację zapewnia też dodatek keratyny.

Lokówka Sublime Ends jest łatwa w użyciu. Cyfrowy wyświetlacz z 8 ustawieniami temperatury daje pełną kontrolę, pozwalając dostosować temperaturę do typu włosów, aby chronić je przed uszkodzeniem. Wałek ma aż 32 cm długości, a 30% więcej miejsca na wałku ułatwia stylizację długich lub grubych włosów. Końcówka lokówki została wykonana ze specjalnego materiału nieprzewodzącego ciepła, dzięki czemu nie nagrzewa się i możesz ją trzymać podczas modelowania włosów.

Więcej o produktach tu <KLIK>

UWAGA! WYNIKI!

1. Anna Thiel
2. Justyna Marcelina Postój
3. Nan

Gratulujemy zwycięzcom i prosimy o kontakt pod adresem konkurs@obcasy.pl