Luxor prezentuje nowoczesne drzwi dla wymagających

Funkcjonalne i eleganckie, takie powinny być drzwi wejściowe do nowoczesnego budynku. Mają chronić mieszkańców przed hałasem i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, a także zapewniać bezpieczeństwo. Dlatego przy budowie domu lub wymianie drzwi, poszukujemy produktów, które wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem.

luxor prezentuje nowoczesne drzwi dla wymagajacych
Luxor prezentuje nowoczesne drzwi dla wymagających

Nowoczesne

Drzwi Luxor posiadają solidną konstrukcję opartą na jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów termoizolowanych kształtowników aluminiowych MB-86 marki Aluprof. Niezwykle ważną cechą drzwi wejściowych jest zabezpieczenie mieszkańców przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Drzwi te wyróżniają się znakomitą izolacyjnością termiczną, są energooszczędne i pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania. Dzięki temu w domu jest przytulnie i ciepło.

Ochrona akustyczna to kolejna ważna cecha, która powinna charakteryzować drzwi zewnętrzne. Dom ma być przecież miejscem odpoczynku, a znajdujące się w nim okna i drzwi powinny izolować mieszkańców od męczącego hałasu. Drzwi te doskonale chronią domowników przed dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz budynku, zapewniając komfort pracy i odpoczynku.

Estetyczne

Bogaty wybór ładnych, interesujących form. Dzięki zastosowaniu w produkcji technik wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego powstało wiele kombinacji i wariantów drzwi. Szklane kwadraty i prostokąty tworzące ciekawe układy graficzne są ich oryginalną ozdobą. Swój elegancki wygląd zawdzięczają także profilom, które licują się od strony zewnętrznej z powierzchnią ościeżnicy, a także opcji ukrytych zawiasów. Nowoczesne lub klasyczne wzory doskonale wpisują się w różne style aranżacji, co sprawia, że drzwi są nie tylko wizytówką domu i ozdobą elewacji budynku, ale także wspaniałym uzupełnieniem wystroju wnętrz. Istnieje także możliwość lakierowania drzwi w kolorach z palety RAL, jak i w barwach drewnopodobnych z palety.

Co do drzwi?

Drzwi Luxor standardowo wyposażone są między innymi w komplet trzech zawiasów rolkowych, klamkę Wala H1 na długim szyldzie w wersji chrom lub mat, zamek pojedynczy zapadkowo-zasuwkowy a także aplikację inox, w zależności od modelu drzwi – nakładaną lub zlicowaną.  Na życzenie klienta, drzwi mogą zostać wyposażone dodatkowo w wysokiej klasy zamki 3 lub 5-punktowe Winkhaus, klawiaturę z kodem, czytnik bluetooth do zamka automatycznego, czytnik linii papilarnych i wiele innych elementów.

To połączenie nowoczesnych rozwiązań, solidnej konstrukcji i trwałości z eleganckim wyglądem. Walory te czynią z drzwi niezwykle atrakcyjny produkt dla zwolenników wygody użytkowania i estetyki wykończenia.