Meghan Markle i jej styl

Amerykańska aktorka Meghan Markle to obecnie najsłynniejsza narzeczona świata. O jej rękę poprosił bowiem książę Harry, a miłosne wybory brytyjskiej rodziny królewskiej to zawsze gorący temat. Para poznała się na zaaranżowanej przez przyjaciela randce w ciemno, po której byli praktycznie nierozłączni. Kim jest kobieta, która tak skutecznie uwiodła księcia?

Meghan Markle i jej styl

Meghan Markle zdobyła sławę występując w popularnym serialu „ Suits”, jednak w jej filmografii znajduje się wiele seriali i filmów, głównie telewizyjnych. Jednak odkąd jej związek ujrzał światło dzienne jej dokonania aktorskie zeszły na drugi plan. Prasa śledzi każdy krok Meghan i księcia, uwagę oczywiście zwrócił również styl ubierania Amerykanki. Klasyczny, komfortowy, ale nie pozbawiony modowego pieprzyka.

Meghan lubi kobiece zestawy: ołówkowe spódnice, dopasowane swetry i szpilki. Na co dzień wybiera jednak to co większość z nas czyli botki, jeansy i przytulne płaszcze. Już wkrótce będziemy mieć okazję lepiej przyjrzeć się modowym wyborom Meghan, która z pewnością zagości na dobre na łamach prasy.

Stylizacja 1

Meghan Markle i jej styl

Stylizacja 2

Meghan Markle i jej styl

Stylizacja 3

Meghan Markle i jej styl

Stylizacja 4

Meghan Markle i jej styl