Najbardziej spersonalizowana kolekcja staników Nike

Nowa kolekcja Nike Pro Bra powstała w wyniku trwających ponad dwa lata badań, testów biomechanicznych oraz wprowadzania coraz to nowych udoskonaleń. Tworzy ją pięć modeli staników sportowych, które można indywidualnie dopasować do każdego typu sylwetki.

nike spersanolizowany stanik6
Najbardziej spersonalizowana kolekcja staników Nike

Pomogą uzyskać lepsze efekty podczas treningów, a do tego przyciągają wzrok swoim wyglądem.
– Dobór odpowiedniego stanika sportowego jest bardzo istotny. Może on mieć znaczący wpływ na Twój trening lub występ na zawodach – wyjaśnia Jamie Lee, Senior Design Director w Nike.

– Dlatego analizujemy każdy szczegół wpływający na poziom komfortu i dopasowania, aby każdej sportsmence, bez względu na dyscyplinę, którą uprawia, zapewnić odpowiednie wsparcie biustu.

Nowa kolekcja, stworzona w oparciu o wskazówki sportowców Nike, odpowiada na najważniejsze potrzeby kobiet, z dbałością o doskonałe dopasowanie oraz szeroki zasięg rozmiarowy, właściwy danej dyscyplinie. – Kiedy stanik zapewnia mi wsparcie, którego potrzebuję i jednocześnie pozwala czuć się komfortowo na każdym treningu, wtedy mogę dawać z siebie wszystko – zapewnia Allyson Felix, Mistrzyni Świata w sprincie.

– Najlepszy dla mnie sportowy stanik to ten, którego obecności podczas treningu czy zawodów nawet nie zauważam – mówi Colleen Quigley, mistrzyni w biegu z przeszkodami na 3000 m w Dywizji I rozgrywek NCAA. – Mogłabym przysiąc, że dzięki niemu jestem dużo szybsza.

– To najważniejszy element mojego sportowego stroju – wyjaśnia Skylar Diggins, koszykarka dwukrotnie wybierana do składu WNBA All Star, która nosi Nike Pro Rival. – Istotne, aby w żaden sposób nie ograniczał moich ruchów, wtedy nic nie powstrzymuje mnie przed graniem najlepiej jak potrafię.

Nowa wersja kolekcji Nike Pro Bra będzie dostępna na Nike.com od 11 lipca oraz w sprzedaży detalicznej od 14 lipca br.