Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Jessica Knoll

Jej doskonałe życie jest doskonałym kłamstwem... Jedna z najgorętszych premier literackich tego roku!

Fot. Materiały Prasowe
Fot. Materiały Prasowe

Szukacie mocnych i intensywnych literackich wrażeń? Po „Zaginionej dziewczynie” czas na „Najszczęśliwszą dziewczynę na świecie”! To wciąga!

W szkole średniej Ani FaNelli zetknęła się z okrucieństwem, do jakiego są zdolne tylko nastolatki. W dorosłym życiu robi wszystko, by wymyślić siebie na nowo. Z impetem realizuje skrupulatnie przemyślany plan: prestiżowa praca, designerskie ubrania i przystojny narzeczony z arystokratycznym nazwiskiem. Ani jest już bardzo blisko celu. Wtedy pojawia się propozycja udziału w filmie dokumentalnym o tym, co wydarzyło się w szkole 14 lat temu. Jest jednak coś, o czym wie tylko Ani. Niebezpieczny sekret, który może wiele zmienić.

To jedna z tych wspaniałych powieści,
od których nie możesz się oderwać.

Reese Witherspoon

Bezbłędnie sportretowana bohaterka.
Nieskazitelna powierzchnia jej idealnego życia powoli pęka,
odsłaniając ciemne wnętrze.

“Publishers Weekly”

Jessica Knoll przyjechała do Nowego Jorku, żeby zostać pisarką. U szczytu swojej kariery w „Cosmopolitanie” rzuciła wszystko, by napisać debiutancką powieść. „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” błyskawicznie znalazła się na szczytach list bestsellerów i została okrzyknięta najgorętszym debiutem roku. Film producentów „Zaginionej dziewczyny” w przygotowaniu!Fot.