Nowa kolekcja Answear.LAB wspiera siostrzeństwo łącząc muzykę, sztukę i modę. Poznaj moc SISTERHOOD

Zrozumienie, empatia i jedność – to najważniejsze hasła, które przyświecają współczesnej idei siostrzeństwa. Wędrówka przez życie ramię w ramię zamiast kobiecej rywalizacji jest jej fundamentem. W czym tkwi moc SISTERHOOD, czyli siostrzeństwa?

Nowa kolekcja Answear.LAB wspiera siostrzeństwo łącząc muzykę, sztukę i modę. Poznaj moc SISTERHOOD

Kolekcja SISTERHOOD – bądź dla innych kobiet jak najlepsza siostra!

Moda to nie tylko trendy i wybieranie ubrań dopasowanych do okoliczności… Odzież, buty i dodatki, które nosisz każdego dnia, to Twój osobisty manifest. Stawiasz na solidarność z kobietami, odżegnując się od idei wyścigu w byciu najlepszą pracownicą, żoną, mamą czy przyjaciółką? Answear.LAB wspiera nowoczesne świadome kobiety w łagodnym traktowaniu siebie i innych kobiet. Czułość, troska, wsparcie, lojalność i prawdziwa przyjaźń to wartości, którą stoją za kolekcją SISTERHOOD – najnowszym, wielowymiarowym projektem marki.

Nowa kolekcja Answear.LAB
Nowa kolekcja Answear.LAB wspiera siostrzeństwo łącząc muzykę, sztukę i modę. Poznaj moc SISTERHOOD

Siostrzeństwo, jak można przetłumaczyć nazwę kolekcji SISTERHOOD, to nie tylko uczucie łączące rodzone siostry, ale kobiety, których życiowe drogi szczęśliwie się przecięły i połączyły wspierającą przyjaźnią. Nosząc ubrania z tej kolekcji, bez skrępowania pokazujesz swoje wsparcie dla kobiecej solidarności.

Answear.LAB, czyli idealne połączenie mody i feministyczych idei

Odzwierciedlenie idei siostrzeństwa znajdziesz w najnowszej kolekcji Answear.LAB, czyli autorskiej marki własnej renomowanego lifesipracyjnego sklepu z wyselekcjonowanymi artykułami modowymi answear.com. Answear.LAB to marka tworzona przez kobiety dla kobiet, której przyświeca hasło: BE BRAVE! Kryją się za nią nie tylko wyjątkowe, a zarazem ponadczasowe kolekcje, lecz także przemyślane podejście do branży fashion. Limitowane projekty to zawsze efekt połączenia potencjałów niezależnych projektantów oraz małych lokalnych wytwórni i fabryk.

Answear.LAB powstała w 2020 roku i od początku służy nie tylko do tworzenie mody, lecz także do wspierania idei bliskim nowoczesnym kobietom. W 2021 roku światło dzienne ujrzała kolekcja Girl Power, z której dochód wsparł podopieczne wielu kobiecych fundacji w całej Europie. W tym samym roku marka starała się edukować o roli równouprawnienia i spopularyzować Światowy Dzień Feminizmu w ramach kampanii „I’m a feminist”. Z kolei w 2022 roku Answear.LAB połączyło siły z serwisem Wirtualna Polska, aby przedstawić historie „zwykłych”, a tak naprawdę niezwykłych kobiet.

Wiosną idzie nowe – premiera kolekcji SISTERHOOD

Wiosenny projekt SISTERHOOD wspiera kobiece wspólnoty – od najmniejszych do największych. Dzięki niej idea siostrzeństwa ma szansę zataczać coraz szersze kręgi! Jedną z „twarzy” kolekcji jest piosenkarka Natalia Przybysz, która napisała tekst i skomponowała muzykę do piosenki „Siostrzeństwo”, opowiadającej o mocy kobiecego wsparcia. Wyraziste hasła znajdują się też na ubraniach obok tematycznych grafik autorstwa polskiej artystki Ani Glik. Splecione kobiece dłonie i słowa takie jak: „HELP ONE ANOTHER IS PART OF SISTERHOOD RELIGION”, „SISTERHOOD GIVES YOU POWER” czy „YOU WILL NEVER WALK ALONE!” w pełni oddają ideę siostrzeństwa.

Nowa kolekcja Answear.LAB wspiera siostrzeństwo łącząc muzykę, sztukę i modę. Poznaj moc SISTERHOOD

Na koniec warto wspomnieć o wyjątkowym kolorze przewodnim kolekcji, czyli energetycznym różu shocking pink. Designerki, które postawiły ten wyjątkowy odcień w centrum uwagi, zainspirowały się projektami Elsy Schiaparelli, ikony mody i projektantki o feministycznych poglądach. Chcesz dołączyć do kobiecego kręgu wsparcia? Kolekcję SISTERHOOD znajdziesz, klikając link: https://answear.com/s/answear-lab-sisterhood.

Artykuł partnera