Nowa propozycja dla biegaczy i pasjonatów fitnessu!

Marka Saucony przedstawia nową kolekcję dla wszystkich entuzjastów sportu – White Noise. Amerykański brand przygotował kultowe modele butów w zupełnie nowej odsłonie.

Miejscem europejskiej premiery był Paryż, który słynie z jednego z największych maratonów na świecie.

Nowa gama produktów czerpie inspirację z „jasnej strony” biegania. Wysiłek fizyczny pozwala rozładować stres i napięcie, a także pomaga odzyskać emocjonalną równowagę. Buty charakteryzują się wyjątkowym designem, w którym główną rolę odgrywa kolor biały. – Charakterystyczny wzór po zewnętrznej stronie każdego modelu jest odzwierciedleniem „białego szumu” i odwołuje się do jasności myśli, która towarzyszy nam podczas biegania. Wyróżnikiem są także kolorowe elementy oraz środkowa podeszwa, nadające butom indywidualnego charakteru – powiedziała Isabel Gerhaeuser, Saucony EMEA Product Line Manager.

Kolekcja White Noise obejmuje najpopularniejsze modele butów do biegania dostępne w ofercie Saucony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy z nich jest wyposażony w technologię EVERUN, która zapewnia ciągłą amortyzację oraz wpływa na zwrot energii podczas biegu.

Wszystkie modele zostały wzbogacone o najnowszą technologię Saucony – FORMFIT. Zmniejsza ona nacisk na stopę za każdym razem, gdy uderza ona w ziemię. FORMFIT to trzy elastyczne warstwy pianki, które przylegają do stopy, podczas gdy amortyzacja Topsole jest odpowiedzialna za maksymalne rozproszenie ciśnienia.

W kolekcji White Noise, która będzie dostępna w Polsce, znalazły się między innymi wielokrotnie nagradzane Freedom, Guide, Omni, Liberty oraz Triumph.