Nowe, profesjonalne kosmetyki dla aktywnych mężczyzn

nowe profesjonalne kosmetyki dla mezczyzn2Jeśli jesteś aktywny, dbasz o swoje ciało i cenisz naukowo potwierdzone rezultaty, to nowa linia kosmetyków FIT SKINCARE FOR MEN jest doskonałą propozycją dla Ciebie.

Te skuteczne, brytyjskie kosmetyki zostały stworzone dla mężczyzn, którzy są świadomi potrzeb swojej skóry i poszukują dla siebie najlepszych rozwiązań. W skład linii wchodzą produkty do pielęgnacji twarzy, włosów oraz ciała.

W trosce o doskonałą pielęgnację ciała
Wszyscy mężczyźni, dla których troska o dobry wygląd i kondycję jest jednym z ważniejszych życiowych priorytetów, z pewnością chętnie sięgną po nowe produkty FIT SKINCARE FOR MEN. Dobra inwestycja w swoje ciało zawsze się zwraca, a dzięki innowacyjnym i naukowo przebadanym składnikom kosmetyków masz gwarancję świetnych rezultatów już po pierwszym miesiącu stosowania. W skład linii wchodzi 11 produktów, które zostały stworzone aby odżywiać Twoją skórę, przeciwdziałać procesowi jej starzenia oraz pomóc w nadaniu odpowiedniej rzeźby Twojej sylwetce. Są to m.in. krem przeciwzmarszczkowy do twarzy i pod oczy, balsam do ust, odżywka i szampon do włosów oraz żele do pielęgnacji i modelowania ciała. Ceny kosmetyków wahają się od 60 do 200 zł.

 

nowe profesjonalne kosmetyki dla mezczyzn
Międzynarodowe patenty
Marka FIT SKINCARE FOR MEN pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła już szerokie uznanie swoich użytkowników. Wszystkie produkty z tej linii zostały naukowo opracowane i gruntownie przetestowane. Twórcą formuł kosmetyków jest chemik o międzynarodowej renomie z ponad 40 letnim doświadczeniem, którego tożsamość, przez wzgląd na umowy o zachowanie poufności, została utajniona. Od lat współpracuje z przemysłem kosmetycznym zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Ameryce Północnej. Dzięki nieustannemu rozwojowi swojej pasji do nauki opatentował wiele aktywnych substancji, związków chemicznych i kosmetycznych, które wykorzystał również przy tworzeniu kosmetyków marki FIT SKINCARE FOR MEN. „ Cieszymy się, że wreszcie i mężczyźni w Polsce mogą cieszyć się takimi produktami. W obliczy rozwijającego się trendu dbania o ciało, Fit Skincare For Men to doskonała propozycja uzupełniająca codzienną pielęgnację i zgodna z filozofią bycia fit. Liczymy, że nasze kosmetyki zdobędą uznanie mężczyzn, którzy odtąd będą mogli cieszyć się rezultatami ich działania.” – puentuje Artur Ligęska, założyciel firmy To Be Fit, wyłącznego dystrybutora marki na Polskę.