Nowy model adidasa YEEZY BOOST 350

YEEZY BOOST 350 to kolejna odsłona wzbudzającej wielkie emocje współpracy Kanye Westa i adidas Originals. Pierwsze jej efekty zaprezentowano w lutym podczas nowojorskiego Fashion Week. Nowy projekt rapera trafi do sklepów 27 czerwca.

KANYE WEST i adidas Originals
KANYE WEST i adidas Originals

Kanye znany jest z zamiłowania do prostych, ale niosących za sobą nowoczesny design projektów. Taki jest właśnie najnowszy model buta YEEZY BOOST 350.

Cholewka oparta została na technologii Primeknit, która sprawia, że sneaker jest niezwykle lekki oraz idealnie dopasowany do stopy tworząc tzw. efekt drugiej skóry. Mocnym punktem modelu jest znana ze sportowych butów adidas technologia BOOST, dzięki której każdy krok w YEEZY BOOST 350 jest bardzo komfortowy i wzbogacony o poczucie dodatkowej, niekończącej się energii.

 

KANYE WEST i adidas Originals2

 

YEEZY BOOST 350 został wykonany z pięknych i oryginalnych materiałów. Wszystko zgodnie z modowym motto Westa, którego ambicją jest tworzenie innowacyjnych i prostych w formie projektów. Dzięki połączeniu najwyższej jakości technologii adidas i kreatywności Westa, YEEZY BOOST 350 to kolejny milowy krok w kreowaniu nowoczesnego stylu.