Odkryj ramiona tego lata!

Nadchodzi lato a z nim urlopy i wyjazdy. Każda z nas chce podkreślić wakacyjną opaleniznę. Jednym ze sposobów aby to zrealizować są bluzki czy sukienki z dekoltem typu „carmen”. Ubrania te bardziej zakrywają niż odsłaniają. I o to chodzi! Na wpół opadające ramiączka sprawiają, że ramiona muśnięte słońcem wyglądają intrygująco i apetycznie.

Odkryj ramiona tego lata!

Kreacje z odkrytymi ramionami, czyli tzw. dekoltem carmen, to trend, znany już od XVIII wieku. Wtedy królowały wytworne suknie, dziś obserwujemy go przede wszystkim w bluzkach oraz sukienkach.

Odkryj ramiona tego lata!

Czy wiosna, czy lato, miliony kobiet na całym świecie doceniają uniwersalność ubrań z odkrytymi ramionami. Uniwersalność i ponadczasowość to słowa, które najlepiej charakteryzują ten trend. Z jednej strony sprawdza się on znakomicie w kreacjach wieczorowych i balowych, ale bluzki z odkrytymi ramionami i odpowiednio dobranymi dodatkami będą idealną stylizacją do pracy w biurze czy na spotkanie z przyjaciółkami.

Odkryj ramiona tego lata!

Są eleganckie, ale także zmysłowe, seksowne a przede wszystkim przewiewne i praktyczne. Nie bój się odkrytych ramion i pokaż je w te wakacje! Kreacje z odkrytymi ramionami, czyli tzw. dekoltem carmen, to trend, znany już od XVIII wieku. Wtedy królowały wytworne suknie, dziś obserwujemy go przede wszystkim w bluzkach oraz sukienkach. Czy wiosna, czy lato, miliony kobiet na całym świecie doceniają uniwersalność ubrań z odkrytymi ramionami.

Odkryj ramiona tego lata!

Uniwersalność i ponadczasowość to słowa, które najlepiej charakteryzują ten trend. Z jednej strony sprawdza się on znakomicie w kreacjach wieczorowych i balowych, ale bluzki z odkrytymi ramionami i odpowiednio dobranymi dodatkami będą idealną stylizacją do pracy w biurze czy na spotkanie z przyjaciółkami. Są eleganckie, ale także zmysłowe, seksowne a przede wszystkim przewiewne i praktyczne. Nie bój się odkrytych ramion i pokaż je w te wakacje!