Wiosenna eksplozja kolorów – Kolekcja Dolce&Gabbana na sezon wiosna-lato 2017

Dolce&Gabbana zachwyca szerokim wachlarzem barw oraz różnorodnych wzorów, wpisując się tym samym w najważniejsze trendy sezonu. Najnowsza kolekcja wzbogacona została dodatkowo o trzy linie limitowane: Mambo, Tropico Italiano oraz Western.

 

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017

W ofercie damskiej znalazły się okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne w wielu fasonach: okrągłe, kocie, „pilotki” oraz w kształcie motyla. Regulowane zauszniki, metalowe noski i pogrubione oprawy w różnorodnych odcieniach i wzorach – to cechy charakterystyczne linii dla kobiet na wiosnę-lato 2017.

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017

Modele z kolekcji męskiej stanowią spójne połączenie stylu i wyrazistego charakteru. W asortymencie pojawiły się metalowe okulary przeciwsłoneczne typu „pilotki” z podwójnym mostkiem, które są dostępne z oprawami Gold Capsule, pokrytymi 18-karatowym złotem. Linia charakteryzuje się regulowanymi noskami, ukośnym kształtem zauszników oraz nylonową powłoką na froncie, zapewniającymi wysoki komfort noszenia.

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017

Inspiracją kolekcji Mambo był radosny i dynamiczny świat tropików. W limitowanej edycji znalazły się okrągłe okulary przeciwsłoneczne, które posiadają metalową ramkę ozdobioną pozłacanymi koralikami, a także profil soczewek udekorowany 32 kryształami Swarovskiego. Z kolei octanowy model w kształcie kocich oczu wyróżnia się wąskimi zausznikami ze złotymi koralikami i cyrkoniami.

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017

Tropico Italiano jest hołdem złożonym południowym Włochom – kwiatom, owocom i radości życia. Duże, pastelowe okulary przeciwsłoneczne posiadają kwiatowe detale, stworzone z kryształów Swarovskiego. Drugi model przykuwa uwagę unikalnymi dekoracjami wykonanymi z barwnych cekinów zdobiących front i tworzących wzór inspirowany egzotycznymi owocami.

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017

Sycylijska kolekcja okularów inspirowanych westernem to kolejna propozycja Dolce&Gabbana na nowy sezon. Okrągłe metalowe okulary w stylu vintage charakteryzują się oryginalnymi lustrzanymi soczewkami, natomiast drugi octanowy model wyrazistym mostkiem.

Dolce&Gabbana wiosna-lato 2017